W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Żużel. Bartosz Zmarzlik: Nie popełniłem większych błędów w finale

Zmarzlik: Każdy chciałby dorównać osiągnięciom Jancarza
Źródło zdjęcia: Stiopa, wikipedia

Bartosz Zmarzlik z kompletem zwycięstw wygrał rundę zasadniczą niedzielnych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Lesznie, ale finałowy wyścig nie ułożył się po jego myśli i zajął ostatecznie drugie miejsce.

Na obiekcie im. Alfreda Smoczyka triumfował po raz czwarty w swojej karierze Janusz Kołodziej. Na podium stanął również Maciej Janowski.

- Jestem generalnie zadowolony. Wygrałem rundę zasadniczą i nie straciłem punktu - wyznał Zmarzlik w rozmowie z Radiem Zielona Góra.

- Nie popełniłem także większych błędów w finale, ale Janusz świetnie się napędził na pierwszym łuku i wygrał, więc należą mu się gratulacje. Ja jestem bardzo zadowolony z tego drugiego miejsca - podkreślił wychowanek Stali Gorzów.

- Tak to się ułożyło w tym finale, że zjechaliśmy się w trójkę do krawężnika, a Janusz miał lepszą prędkość z wyjścia. Napędził się po tej odsypanej części toru po wyścigu barażowym i wygrał finał - dodał na koniec Zmarzlik.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.