Żużel. Maciej Janowski odpuścił Grand Prix Polski. "Zbyt wcześnie na obciążenia"

Janowski na podium w GP Australii!
Źródło zdjęcia: Afanasyev Sergey, wikicommons

Maciej Janowski nie wystąpi w sobotnim Grand Prix Polski w Warszawie. Polaka zastąpi w turnieju na PGE Narodowym rezerwowy Australijczyk Max Fricke.

Wrocławianin nie zdołał dojść do siebie po upadku w Grudziądzu i zrezygnował z udziału z walki na początek zmagań cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata 2019.

- Nie mam dla Was najlepszych wieści. Liczyłem, że może uda mi się, rzutem na taśmę, wystartować w GP Polski w Warszawie. Niestety mimo, że rehabilitacja postępuje bardzo dobrze, to jest zbyt wcześnie na obciążenia, jakich wymaga start w Speedway Grand Prix - przekazał Janowski fanom na oficjalnym profilu na Facebooku.

- Będę dawał znać, co dalej. Na razie wszystkie siły wrzucam w powrót do pełnej mocy - podsumował zawodnik Betard Sparty Wrocław i szwedzkiej Dackarny Malilla.

(za facebook.com/teamjanowski)

Źródło: asinfo.

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.