Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Żużel. Piotr Pawlicki: Jestem trochę zły na siebie

Piotr Pawlicki
Źródło zdjęcia: Stefan Holm / shutterstock.com

Piotr Pawlicki zajął drugie miejsce w PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi 2019, które odbyły się w Gdańsku.

Kapitan FOGO Unii Leszno w finałowym wyścigu musiał uznać wyższość jedynie triumfującego Bartosza Zmarzlika. Trzeci był Słowak Martin Vaculik.

- Była chrapka, ale po tym starcie z czwartego pola, którego nie wygrałem, popełniłem błąd - wyznał Piotr Pawlicki dla oficjalnego serwisu Speedway Ekstraligi.

- Ci, co tutaj startowali, to są najlepsi zawodnicy PGE Ekstraligi, z najmocniejszej ligi świata. Drugie miejsce jest satysfakcjonujące chodź uważam, że jestem trochę zły na siebie - dodał indywidualny mistrz Polski.

Więcej zadowolenia wykazywał Vaculik. - Stawka była naprawdę niesamowita. Jestem wdzięczny, że mogłem tutaj wystartować. Cieszę się, że jestem na podium. Myślę, że można było zobaczyć fajny żużel - dodał Słowak.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.