Zwycięski powrót Ronaldo na Old Trafford! Juventus pokonał Manchester United! Przełamanie Realu Madryt, wysoka wygrana Romy! [WIDEO]

Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Juventus pokonał Manchester United 1:0 (1:0) na Old Trafford we wtorkowym hicie Ligi Mistrzów.
Pełną relację ze wszystkich spotkań można przeczytać TUTAJ.
"Stara Dama" dominowała przez zdecydowaną większość meczu.
Z kilku okazji goście wykorzystali jedną. W 17. minucie Davida De Geę pokonał Paulo Dybala.
Po przerwie Juventus wciąż wyglądał znacznie lepiej. Gospodarze próbowali zaatakować gości, ale robili to bardzo nieporadnie.
Swoje szanse miał też Cristiano Ronaldo, ale nie zamienił ich na bramkę. Ostatecznie goście wygrali 1:0.
* * * * *
W innym spotkaniu, które także rozpoczęło się o 21:00, Real Madryt pokonał Viktorię Pilzno 2:1 (1:0). Tym samym gospodarze przełamali fatalną serię meczów bez zwycięstwa.
"Królewscy" wyszli na prowadzenie w 11. minucie. Gola po uderzeniu głową zdobył Karim Benzema.
Choć Real prowadził, wcale nie zachwycał. Znów brakowało pomysłu na grę i dopuszczano rywali pod bramkę Keylora Navasa.
Dziesięć minut po przerwie było 2:0 dla gospodarzy. Ich prowadzenie podwyższył Marcelo.
W 78. minucie goście zdobyli gola kontaktowego.
* * * * *
Roma pokonała CSKA Moskwa aż 3:0 (2:0).
Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie już 2:0. Obie bramki zdobył Edin Dżeko.
Kilka minut po przerwie prowadzenie Romy podwyższył Cengiz Under.