Zwycięski sparing Korony Kielce

asinfo
Korona Kielce wygrała z rumuńską Politehnicą Iasi 3:0 w meczu sparingowym rozegranym w Turcji.
W pierwszej połowie zabrakło goli, natomiast po przerwie kielczanie byli bardzo skuteczni. Wówczas trener Gino Lettieri wpuścił na boisko zupełnie inną jedenastkę. Wśród graczy, którzy pojawili się na boisku w 46. minucie był m.in. nowy nabytek kielczan, Ognjen Gnjatić.
Dwa gole dla Korony strzelił Brown Forbes, a jedno trafienie zaliczył Wato Arweładze, którego obserwowali przedstawiciele sztabu szkoleniowego reprezentacji Gruzji.
* * * * * *

Politehnica Iasi – Korona Kielce 0:3 (0:0)

Bramki: Brown Forbes 49, 70, Arweładze 54.
Korona (I połowa): Miśkiewicz – Skrzecz, Marquez, Kallaste, Kosakiewicz – Pućko, Janjić, Sewerzyński, Jukić – Firlej (34’ Długosz), Górski.
Korona (II połowa): Miśkiewicz (70’ Osobiński) – Rymaniak, Malarczyk, Kovacević, Gardawski (81. Kordas) – Petrak, Dnjatić, Żubrowski, Cebula – Arweładze, Brown Forbes.
(za:korona-kielce.pl).