Zwycięstwa Manchesteru United i PSV

Mitch Gunn/Shutterstock
Piłkarze Manchesteru United wygrali na własnym stadionie z CSKA Moskwa 1:0 (0:0) w czwartej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Na Old Trafford gola na wagę zwycięstwa "Czerwonych Diabłów" zdobył dwanaście minut przed końcem Wayne Rooney. Reprezentant Anglii wykorzystał podanie Jesse Lingarda i głową pokonał stojącego w bramce Igora Akinfiejewa.

Podopieczni Louisa van Gaala zdobyli do tej pory siedem punktów i są liderami grupy B. Wicemistrzowie Rosji zebrali natomiast trzy "oczka" mniej i znajdują się na dnie tabeli.

W drugim meczu PSV Eindhoven wygrało z VfL Wolfsburgiem 2:0 (0:0). Pierwszego gola zdobył Juergen Locadia, który posłał piłkę do bramki tuż obok jej lewego słupka. Cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry rezultat na 2:0 ustalił Luuk de Jong.

Obie ekipy mają w swoim dorobku po sześć punktów i tracą jedno "oczko" do liderującego Manchesteru United.