Zwycięstwa Odry Opole i Pogoni Siedlce

Adaś17, wikipedia
Odra Opole pokonała przed własną publicznością GKS Tychy 1:0, a Pogoń Siedlce wygrała na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 3:2 w meczach rozegranych w ramach 16. kolejki Nice 1. ligi.
Jedynego gola w starciu Odry z tyskim klubem strzelił Gabriel Nowak. 31-letni pomocnik wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
Na Stadionie Miejskim w Niepołomicach bramki dla ekipy gospodarzy zdobyli Marcin Orłowski w 37. oraz Michał Czarny w 80. minucie. Natomiast trafienia na rzecz Pogoni zanotowali Michał Bajdur w 28., Piotr Mroziński w 57., a także Dawid Polkowski w 77. minucie.
Odra zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli, z kolei GKS Tychy plasuje się na trzynastej pozycji. Puszcza jest na czwartym miejscu, a siedlczanie na ósmy.