Zwycięstwa RB Lipsk i FC Augsburg w Pucharze Niemiec

YouTube
RB Lipsk pokonał u siebie VfL Wolfsburg 1:0 (1:0), natomiast Kieler SV Holstein 1900 uległ przed własną publicznością FC Augsburg 0:1 (0:0) w zakończonych środowych meczach 1/8 finału rozgrywek o Puchar Niemiec.
Na Red Bull Arena o sukcesie zespołu z Dolnej Saksonii przesądził Brazylijczyk Matheus Cunha, wykorzystując sytuację sam na sam po niespełna dziesięciu minutach gry.
Z kolei na Holstein-Stadion o sukcesie gości z Bawarii zdecydował Austriak Michael Gregoritsch, trafiając do siatki rywali pięć minut przed końcem zawodów.
Wcześniej awans do ćwierćfinału wywalczyły również Hamburger SV, FC Heidenheim, SC Paderborn 07 oraz Werder Brema, który po rzutach karnych wyeliminował Borussię Dortmund.
Jakub Kreśliński06 Feb 2019 · 20:26