Zwycięstwo Amkaru Perm, grał Gol

Julia Nowikowa, wikipedia
Amkar Perm pokonał na wyjeździe FC Urał Jekaterynburg 2:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu 28. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola dla przyjezdnych strzelił w tym spotkaniu Petar Zanev. Bułgarski zawodnik zdołał wpisać się na listę strzelców w 44. minucie i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali. Wynik na 2:0 ustalił już w doliczonym czasie gry Felicio Brown Forbes.
Mecz w wyjściowej jedenastce ekipy gości rozpoczął Janusz Gol i przebywał na placu gry do 74. minuty. Był to 25. ligowy występ Polaka a trwających obecnie rozgrywkach.
Podopieczni Aleksandra Tarkhanova zajmują obecnie 8. miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy, natomiast zawodnicy prowadzeni przez Vadima Evseeva plasują się na 13 pozycji.