Zwycięstwo AS Romy. Zaniolo ośmieszył obronę rywala [WIDEO]

Bukharev Oleg/Shutterstock
AS Roma wygrała przed własną publicznością z US Sassuolo 3:1 (2:0) w środowym meczu 18. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie w tym spotkaniu w 8. minucie. Wówczas sędzia podyktował karnego za faul Gianmarco Ferrariego. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Diego Perotti i pokonał golkipera rywali.
W 23. minucie Patrik Schick wykorzystał dośrodkowanie Bryana Cristante i skutecznie trafił w lewy dolny róg bramki. W 59. minucie na listę strzelców wpisał się Nicolo Zaniolo, który ośmieszył obronę rywali i sprytnym uderzeniem umieścił futbolówkę w siatce.
Jedynego gola dla przyjezdnych dopiero w 90. minucie strzelił Khouma Babacar.

Podopieczni Luciano Spallettiego wygrali siódmy mecz w sezonie i obecnie z dorobkiem 27 punktów zajmują siódme miejsce w tabeli. US Sassuolo ma na koncie 25 "oczek" i plasuje się na jedenastej lokacie.
Daniel Makarewicz26 Dec 2018 · 20:00