Zwycięstwo Birmingham, cały mecz Kuszczaka

James Boyes, wikipedia
Birmingham City pokonało na własnym stadionie Brentford FC 2:1 (0:0) w 25. kolejce drugiej ligi angielskiej. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Tomasz Kuszczak.

Publiczność zgromadzona na St. Andrew's Stadium pierwszego gola obejrzała dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Wówczas na prowadzenie wyszli "Niebiescy", a na listę strzelców wpisał się Jacques Maghoma.

W 77. minucie rezultat wyrównał Philipp Hofmann, który zdołał pokonać stojącego w bramce gospodarzy reprezentanta Polski. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry wynik na 2:1 ustalił Maikel Kieftenbeld, który wykorzystał podanie Jamesa Vaughana.

Birmingham zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli, mając w swoim dorobku 39 punktów. Podopieczni Deana Smitha zgromadzili trzy "oczka" mniej i znajdują się na dziesiątej pozycji.