Zwycięstwo Chicago Fire. Zagrał Przemysław Frankowski

Igor Panevski / shutterstock.com
Chicago Fire pokonało na wyjeździe Houston Dynamo 1:0 w sobotnim meczu amerykańskiej Major League Soccer. Od 58. minuty w zespole gości grał Przemysław Frankowski.
Jedyny gol na stadionie w Teksasie został strzelony w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Przyjezdni sprytnie rozegrali rzut rożny, po którym piłkę z kilku metrów do siatki skierował Nemanja Nikolić.
Zespól z Illinois przerwał serię pięciu meczów bez zwycięstwa. Obecnie zajmuje 10. miejsce w Konferencji Wschodniej ze zdobytymi 27 punktami. W następnym spotkaniu zmierzy się u siebie z Montreal Impact.
Natomiast drużyna z kosmicznego miasta plasuje się na dziewiątej pozycji na Zachodzie i ma na swoim koncie 30 "oczek". Kolejnym rywalem Dynamo będzie na wyjeździe New York City.
Kamil Kaczmarek04 Aug 2019 · 08:40