Zwycięstwo CSKA Moskwa w spotkaniu wyjazdowym

Gracze CSKA Moskwa pokonali na wyjeździe Arsienał Tuła 2:1 (1:1) w niedzielnym meczu 8. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Gospodarze objęli prowadzenie na Stadion Arsenal w 10. minucie, kiedy Daniil Lesovoy wykorzystał dośrodkowanie Jewgienija Łucenko i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Siedem minut później przyjezdni zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą trafienia Ilzata Achmietowa. W 74. minucie gola na wagę zwycięstwa gości strzelił Cedric Gogoua, a przy jego trafieniu asystował Iwan Oblakow.
Podopieczni Igora Czeriewczenko mają na koncie 13 punktów i zajmują 7. miejsce w ligowej tabeli. Zespół prowadzony przez Wiktara Hanczarenkę z dorobkiem 16 "oczek" plasuje się na 3. pozycji.