Zwycięstwo DC United z Minnesotą United

DC United
W jednym meczu MLS rozegnanym ze środy na czwartek DC United pokonało u siebie Minnesota United FC 2:1. Goście nie wygrali od sześciu spotkań.
Po pierwszej bezbramkowej połowie, w 47. minucie prowadzenie objęli goście. Na listę strzelców wpisał się Angelo Rodriguez.
Piłkarze DC United losy spotkania odwrócili w 65. i 69. minucie. Najpierw gola strzelił Ulises Segura, a następnie zwycięskie trafienie zaliczył Darren Mattocks.
Gospodarze dzięki wygranej wciąż liczą się w walce o udział w fazie play-off. DC United jest siódme w Konferencji Wschodniej.
Na Zachodzie natomiast Minnesota United FC zajmuje dziewiątą lokatę. Zespół z TCF Bank Stadium nie wygrał od sześciu meczów. Na osiemnaście możliwych punktów zdobył tylko jeden.