Zwycięstwo Górniaka Zabrze w sparingu

asinfo
Górnik Zabrze wygrał w meczu sparingowym z czeskim zespołem MFK Karvina 2:1. Spotkanie zostało rozegrane na Arenie Zabrze.
Trener Marcin Brosz podzielił drużynę na dwa składy. W pierwszej połowie postawił na zawodników, którzy będą prawdopodobnie grać w podstawowym składzie Górnika w meczach o stawkę.
Od początku zagrał m.in. Filip Bainovic, który dołączył niedawno do zabrzan. W drugiej połowie natomiast na murawie pojawili się testowani Juana Bauza, Alasana Manneh oraz powracający do zdrowia Michał Koj.
Górnik prowadził 1:0 po golu z rzutu karnego. W 44. minucie Igor Angulo pewnym strzałem wykorzystał jedenastkę. W 51. minucie bramkę zdobył Łukasz Wolsztyński.