Zwycięstwo Hull City z Bolton Wanderers. Grali Grosicki i Olkowski

Bolton Wanderers uległ u siebie Hull City AFC 0:1 (0:1) w sobotnim meczu 15. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Macron Stadium w podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Paweł Olkowski, natomiast od pierwszych minut w szeregach gości grał Kamil Grosicki. Obaj zostali zmienieni w drugiej połowie.
Grosickiego zastąpił osiemnaście minut przed końcem Nouha Dicko, natomiast dziewięć minut później za Olkowskiego wszedł Josh Magennis.
Zwycięskiego gola dla przyjezdnych strzelił po siedmiu minutach gry Fraizer Campbell. "Tygrysy" po trzeciej wygranej w sezonie pozostały przedostatnie w klasyfikacji, natomiast "Kłusaki" po siódmej porażce w bieżących rozgrywkach są na dziewiętnastej lokacie w tabeli.
Daniel Makarewicz27 Oct 2018 · 19:25