Zwycięstwo Leeds United z QPR, grali Klich i Wszołek

berm_teerawat / shutterstock.com
Leeds United pokonali u siebie Queens Park Rangers 2:1 (1:1) w sobotnim meczu 21. kolejki rozgrywek angielskiej Championship.
Na Elland Road w podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Mateusz Klich, który w pierwszej połowie ujrzał żółtą kartkę. Wśród gości natomiast od pierwszych minut grał Paweł Wszołek. Pomocnika reprezentacji Polski zastąpił siedemnaście minut przed końcem Bright Osayi-Samuel.
Prowadzenie stołecznej drużynie zapewnił niespełna dwadzieścia minut przed przerwą pochodzący z Bermudów Nahki Wells. Później straty gospodarzy z nawiązką odrobił Kemar Roofe, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.
Dzięki czwartej wygranej z rzędu "Pawie" umocniły się na drugiej lokacie w tabeli. "The Hoops" doznali natomiast drugiej kolejnej porażki i spadli na czternaste miejsce w klasyfikacji zaplecza Premier League.