Zwycięstwo Lolomotiwu Moskwa. Asysta Macieja Rybusa, grał Grzegorz Krychowiak

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Lokomotiw Moskwa pokonał na wyjeździe FK Rostów 2:1 (1:1) w środowym meczu 25. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Oba gole dla gospodarzy spotkania strzelił Jefferson Farfan. Peruwiańczyk po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 5. minucie, a przy jego trafieniu asystował Aleksiej Miranczuk.
Drugą bramkę pomocnik zdobył w 83. minucie, kiedy po dośrodkowaniu Macieja Rybusa, pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Jedyne trafienie na rzecz gospodarzy zanotował na swoim koncie Aleksiej Jonow, który w 39. minucie wykorzystał rzut karny.
Rybus oraz Grzegorz Krychowiak rozpoczęli mecz w wyjściowej jedenastce moskiewskiej drużyny i przebywali na placu gry w pełnym wymiarze czasu. Dla bocznego obrońcy to 13. ligowy występ w sezonie, z kolei dla pomocnika 22.
Podopieczni Walerija Karpina zajmują siódme miejsce w tabeli i mają na koncie 35 punktów. Drużyna Jurija Semina z dorobkiem 46 "oczek" plasuje się na drugiej pozycji.
W innym meczu, rozegranym również o godzinie 18:00, Akhmat Grozny zremisował u siebie z FK Krasnodar 1:1 (1:0). Damian Szymański obserwował całe zawody w stolicy Czeczenii z perspektywy ławki rezerwowych.
Jakub Kreśliński24 Apr 2019 · 20:37