Zwycięstwo Łudogorca Razgrad, Jakub Świerczok ustalił wynik meczu

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad pokonał u siebie Beroe Stara Zagora 3:1 (1:1) w sobotnim meczu 15. kolejki bułgarskiej Parva Ligi.
Na obiekcie obrońców tytułu prowadzenie przyjezdnym zapewnił już po siedmiu minutach gry Gwinejczyk Ibrahima Conte. Niespełna kwadrans później wyrównał Wanderson. Siedem minut po przerwie do siatki gości celnie przymierzył Rumun Claudiu Keseru.
Czternaście minut po zmianie stron na murawie pojawił się Jakub Świerczok, który dziewięć minut przed końcem ustalił wynik konfrontacji. Dla napastnika reprezentacji Polski było to trzecie w sezonie trafienie. Minutę po golu Świerczoka murawę opuścił Jacek Góralski, którego zastąpił Madagaskarczyk Anicet.
Łudogorec po dwunastym zwycięstwie w sezonie umocnił się na czele tabeli. Drugi w klasyfikacji Lewski Sofia traci siedem punktów.