Zwycięstwo Łudogorca, Świerczok wszedł z ławki

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad wygrał u siebie z Botevem Vratsa 2:0 w meczu 24. kolejki bułgarskiej Parva Ligi. W zespole gospodarzy 13 minut rozegrał Jakub Świerczok.
Mistrzowie Bułgarii w ostatnich trzech kolejkach stracili punkty, dwukrotnie remisując i przegrywając. Nie mogli sobie pozwolić na kolejną wpadkę.
Gospodarze już w pierwszej połowie uzyskali dwubramkowe prowadzenie, które utrzymali do ostatniego gwizdka sędziego. W 33. minucie gola strzelił Cosmin Moti, który zaliczył trzecie trafienie rozgrywkach. Sześć minut później bramkę zdobył Claudiu Keseru. Rumun

ma w dorobku już 17 goli w tym sezonie. Dwie asysty zaliczył Marcelinho.
W 77. minucie w barwach klubu z Razgradu na boisku pojawił się Jakub Świerczok. Dla polskiego napastnika był to piętnasty występ w tym sezonie. W kadrze meczowej zabrakło Jacka Góralskiego.
W tabeli Parva Ligi Łudogorec jest liderem, ma na koncie 56 punktów. Botev zajmuje dziesiątą pozycję z dorobkiem 27 punktów.
Daniel Makarewicz03 Mar 2019 · 16:15