Zwycięstwo Miedzi Legnica w sparingu

Dziurek/Shutterstock
Miedź Legnica pokonała w sobotę Slavię Sofia 2:1 w pierwszym zimowym sparingu podczas obozu w Turcji.
Bramki dla zespołu z Dolnego Śląska zdobyli Fabian Piasecki oraz pięć minut po zmianie stron Henrik Ojamaa, który wykorzystał podyktowany chwilę wcześniej rzut karny.
Jedenaście minut później kontaktowego gola dla drużyny ze stolicy Bułgarii strzelił Cwetelin Czunczukow. Na więcej jednak podopieczni Dominika Nowaka już nie pozwolili.
Miedź przed wznowieniem zmagań LOTTO Ekstraklasy zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. Zespół z Legnicy ma cztery punkty przewagi nad otwierającym strefę spadkową Górnikiem Zabrze.
* * * * * *

Miedź Legnica - Slavia Sofia 2:1 (1:0)

Bramki: Piasecki 21, Ojamaa 50-karny - Czunczukow 61.
Miedź (I połowa): Sapela (30 Kanibołocki) - Bozić, Musa, Osyra, Miljković, Camara, Fernandez, Purzycki, Adamski - Forsell, Piasecki.
Miedź (II połowa): Kanibiłocki (60 Szpaderski) - Bartczak, Kisiel, Bozić (60 Osyra, 75 Musa), Pikk, Santana, Augustyniak, Zieliński, Gardzielewicz - Ojamaa, Szczepaniak.