Zwycięstwo Nantes, asysta Stępińskiego

mediapictures.pl/Shutterstock
Angers SCO przegrał u siebie z FC Nantes 0:2 w piątkowym meczu 18. kolejki francuskiej Ligue 1. Do 87. minuty w zespole gości grał Mariusz Stępiński.

"Kanarki" na prowadzenie wyszły w 18. minucie. Stępiński podał do Guillaume Gilleta, który technicznym uderzeniem zza pola karnego posłał piłkę do siatki tuż przy słupku. Chwilę po przerwie drugą bramkę dla przyjezdnych zdobył Amine Harit.

Po tej wygranej podopieczni Sergio Conceicao zajmują 18. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 16 punktów. Ich kolejnym rywalem będzie drużyna z Montpellier.

Natomiast zespół prowadzony przez Stephane'a Moulina plasuje się na 13. lokacie ze zdobytymi 19 "oczkami". W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Olympique Lyon.