Zwycięstwo New York Red Bulls w meczu z Impact

newyorkredbulls.com
New York Red Bulls pokonali u siebie Montreal Impact 3:1 w pierwszym sobotnim meczu 7. kolejki rozgrywek Major League Soccer.
Na Red Bull Arena w Harrison prowadzenie miejscowym zapewnił po pięciu minutach gry Anglik Bradley Wright-Phillips. Wyrównał dwanaście minut przed przerwą Chilijczyk Jeisson Vargas.
Niespełna kwadrans po zmianie stron na listę strzelców wpisał się Argentyńczyk Alejandro Romero, a sukces gospodarzy przypieczętował jeszcze czternaście minut przed końcem Panamczyk Michael Murillo.
Nowojorczycy po trzeciej wygranej w sezonie przesunęli się na szóste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Zespół z prowincji Quebec doznał natomiast drugiej porażki z rzędu i spadł na siódmą lokatę w tej klasyfikacji.