Zwycięstwo PSG z Lille OSC

ninopavisic / Shutterstock.com
Paris Saint-Germain pokonał u siebie Lille OSC 3:1 w pierwszym sobotnim meczu 17. kolejki francuskiej Ligue 1. Zespół ze stolicy umocnił się na pozycji lidera.
Wynik spotkania otworzył w 28. minucie Angel Di Maria. Tuż po przerwie drugą bramkę zdobył Javier Pastore. W 86. minucie kontaktowego gola dla gości strzelił Anwal El-Ghazi. W doliczonym czasie zwycięstwo PSG przypieczętował Kylian Mbappe.
Podopieczni Unaia Emery’ego są liderem tabeli i mają 12 punktów przewagi nad Olympique Lyon oraz AS Monaco, które swoje mecze w tej kolejce mają przed sobą. Kolejnym ligowym rywalem zespołu z Parc des Princes będzie na wyjeździe Stade Rennes.
Natomiast podopieczni Fernando Da Cruza plasują się na 17. pozycji. W następnej zmierzą się na wyjeździe z Dijon FCO.