Zwycięstwo Realu Sociedad z Getafe

imagestockdesign / shutterstock.com
Real Sociedad San Sebastian pokonał u siebie Getafe CF 2:1 (1:0) w trzecim niedzielnym meczu 35. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Anoeta prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił Brazylijczyk Willian Jose, który wykorzystał podyktowany po dwudziestu minutach gry rzut karny. Osiem minut po zmianie stron podwyższył uderzeniem pod poprzeczkę z kilku metrów Mikel Oyarzabal, któremu precyzyjnie zagrywał w pole karne autor pierwszego trafienia.
Minutę przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał Samuel Saiz, który efektownie przymierzył z narożnika pola karnego, ale na więcej gości nie było już stać. "Azulones" po ósmej porażce w sezonie zachowali czwarte miejsce w tabeli.
Dwukrotni mistrzowie Hiszpanii natomiast po jedenastym zwycięstwie w bieżących rozgrywkach awansowali na dziewiątą lokatę w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński28 Apr 2019 · 18:35