Zwycięstwo reprezentacji Polski w amp futbolu! Udany początek mistrzostw Europy [WIDEO]

Polacy rozpoczęli zmagania w mistrzostwach Europy amp futbolu od zwycięstwa. Podopieczni Marka Dragosza pokonali Ukrainę 3:0.
Przed spotkaniem odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw Europy. Gospodarzem całej imprezy jest miasto Kraków.
Od pierwszego gwizdka zarysowała się dominacja naszych zawodników. Z kolejnymi strzałami biało-czerwonych dobrze radził sobie jednak bramkarz Ukrainy, Oleksandr Kuprianow.
W 19. minucie spotkania szansę na otworzenie wyniku miał Krystian Kapłon. Jego strzał odbił się od słupka i nie wpadł do bramki. Do przerwy nie padł żaden gol.
W 32. minucie Kapłon dopiął swego. Lider ofensywy oddał strzał, z którym nie poradził sobie Kuprianow. Był to gol nr 41 Kapłona w reprezentacji Polski.
Cztery minuty później prowadzenie podwyższył Bartosz Łastowski. Przed końcem spotkania Łastowski skompletował dublet, ustalając wynik meczu.
W następnym meczu fazy grupowej Polacy zagrają z Izraelem. Spotkanie odbędzie się we wtorek o godzinie 18:00.
Adam Kłos12 Sep 2021 · 19:24
Źródło: Twitter