Zwycięstwo SPAL w Turynie, cały mecz Thiago Cionka

fotobroda / Shutterstock.com
Torino FC uległo u siebie SPAL 1:2 (1:1) w trzecim sobotnim spotkaniu 17. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadionie Olimpijskim całe zawody w szeregach gości zaliczył Thiago Cionek, natomiast z perspektywy ławki rezerwowych obserwował mecz Bartosz Salamon.
"Byki" szybko prowadziły po mocnym uderzeniu z pola karnego Wenezuelczyka Tomasa Rincona. Trzy minuty przed przerwą równie efektownym trafieniem popisał się Brazylijczyk Gabriel Strefezza, doprowadzając do wyrównania.
Dziewięć minut przed końcem losy konfrontacji rozstrzygnął kapitalnym strzałem głową Andrea Petagna. Ekipa z Ferrary po trzecim zwycięstwie w sezonie przesunęła się na dziewiętnaście miejsce w tabeli.
Zespół z Piemontu doznał natomiast ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na dziesiątej lokacie w klasyfikacji.