Zwycięstwo Udinese w meczu ze SPAL, grali Thiago Cionek i Łukasz Teodorczyk

Matteo.favi / shutterstock.com
Udinese Calcio wygrało u siebie ze SPAL 2013 3:2 (3:0) w meczu 37. kolejki Serie A. W zespole gości całe spotkanie rozegrał Thiago Cionek, w barwach gospodarzy w końcówce na murawie pojawił się Łukasz Teodorczyk.
Oba zespoły przed ostatnim spotkanie grały już tylko o wyższe miejsce w tabeli. W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej prezentowali się gospodarze, którzy strzelili trzy gole i nie stracili żadnego.
Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Samir po strzale głową. Kolejne dwie brami zdobył Stefano Okaka. Japończyk w obu przypadkach trafił głową po dośrodkowaniach Rodrigo De Paula.
Po przerwie goście szybko strzelili dwa gole. Najpierw Andrea Petagna zakończył skutecznie indywidualną akcję, a po chwili Mattia Valoti skutecznie uderzał głową.
W zespole gości całe spotkanie rozegrał Thiago Cionek. W barwach gospodarzy w 90. minucie na boisko wszedł Łukasz Teodorczyk.
W tabeli Serie A Udinese Calcio jest piętnaste z dorobkiem 40 punktów, SPAL ma dwa "oczka więcej" i jest jedenaste.