Żyro zachwyca w debiucie! Dwa gole w 7 minut! [VIDEO]

Wejście smoka - tak można najkrócej podsumować pierwszy ligowy mecz Michała Żyro w Wolverhampton.

Piłkarz niedawno dołączył do angielskiego zespołu, a dziś dostał od trenera pierwszą szansę występu w rozgrywkach Championship. Wykorzystuje ją perfekcyjnie. Już w 7 minucie znakomicie odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

Po kolejnych siedmiu minutach podwyższył prowadzenie - tym razem popędził lewym skrzydłem, nie dał się przepchnąć obrońcy i precyzyjnym uderzeniem po raz drugi pokonał golkipera Fulham.

Do przerwy zespół Polaka prowadził 2:1. Trzy minuty po wznowieniu na 3:1 podwyższył Doherty. W 75 minucie Fulham zdobyło drugiego gola, ale więcej trafień już w tym spotkaniu nie obejrzeliśmy. Trzy punkty zostały na stadionie gospodarzy. Michał Żyro opuścił boisko na siedem minut przed końcem spotkania.