Michał Żyro znów strzela w Anglii!

Znakomity początek ma Michał Żyro na zapleczu angielskiej ekstraklasy. W swoim ligowym debiucie zdobył dla Wolverhampton dwa gole, na listę strzelców wpisał się również w kolejnym meczu.
Inauguracja w Championship była dla Polaka zwycięska, tym razem jednak jest trudniej. Klub Polaka po 36 minutach przegrywał u siebie z Cardiff 0-2, co było pewną niespodzianką, bo przed pierwszym gwizdkiem obie drużyny miały po tyle samo punktów.

W 40 minucie Żyro wlał jednak w serca kibiców gospodarzy nadzieję, zdobywając kontaktowego gola. Do przerwy Wolves przegrywali 1-2.
Niedługo po wznowieniu goście zdobyli trzecią bramkę. Jak się okazało, było to ostatnie trafienie w tym meczu. Były piłkarz Legii rozegrał pełne 90 minut, na kwadrans przed końcem próbował jeszcze strzału z ostrego kąta, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Porażka sprawiła, że Wolves z 37 punktami zajmują 10 miejsce w tabeli Championship, tracą trzy oczka do swoich dzisiejszych rywali, którzy są na 9 pozycji.