Profil użytkownika Kinzagi

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 3788 dni
  • Dodanych komentarzy 1875
  • Dodanych do sportbuzz 2
  • Łącznie ocen 17554
  • +
    Plusów 15119
  • -
    Minusów -2435

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Coś za coś. Nie może wypić cukru z kawą w spokoju, ale za to może sobie kupić prywatną wyspę, z prywatnym yachtem, z prywatną przystanią, z prywatnym lotniskiem, z prywatnym luksusowym i pozłacanym odrzutowcem, z prywatnym helikopterem, z wielką willą, z wielkim przepełnionym garażem, NA WYSEPCE. Wszystko z prywatną obsługą - piloci, kapitan, seksowne pokojówki, PRYWATNY BARISTA co mu wrzuci tyle cukru i syropu karmelowego ile będzie chciał. Ochroniarz co metr, itd. No ale taki bogaty celebryta może chcieć "normalności". Jedni drugich nie zrozumieją i vice versa, ale koniec końców w naszym świecie lepiej jest mieć wpizdu forsy niż spokój w przepłaconej sieciówce.
Zwiń
Dzisiaj, 17:58
avatar
Bawi mnie jak podkreślają "niezależna komisja, która bezstronnie..." xd Z szejkami, politykami i urzędnikami różnie bywa, gdy dojdzie do ich spotkań na osobności z prezentami. Tak jak np. ostatnio w parlamencie, czy gdzie tam, w Unii Europejskiej, czy PiS kolejnych przyjaciół na wysokich stołkach :)
Zwiń
Przedwczoraj, 16:41
avatar
Marca to kolejny szmatławiec, który jedzie na sensacjach, kontrowersjach. Dokładnie tak jak napisałeś, to jest "poważna" gazeta. ALE. Co ma piernik do wiatraka? Że na korzyść Realu ktoś płakał, więc w takim wypadku na korzyść Barcy teraz można? Takie przekłamane oko za oko nie ma sensu i powinno być tępione a nie rozpowszechniane. Takie fanowskie grupki powinno nie być udostępniane, a takie Marki nikt nie powinien kupować. Ale Marca jest wielka bo wie, w których idiotów celować swoimi artykułami. Nie wiem co chciałeś przekazać. Jeżeli sam ten fakt - to przepraszam za sarkastyczną wypowiedź, jeżeli to "my ponieważ tamci" to jeszcze raz przeczytaj moją odpowiedź.
Zwiń
Przedwczoraj, 16:29
avatar
Robert strzela - "nikt nie może się równać z Lewym, patrzcie ile ma goli" Robert nie strzela - "gole nie są najważniejsze" Ogólnie mówiąc: nieważne jak słaby mecz ktoś zagra, dla wielu ludzi strzelony gol to jest zbawienie dla danego zawodnika i z automatu dobra nota.
Zwiń
Przedwczoraj, 10:12
avatar
Filmik z porównania sytuacji? Okoliczności gestykulacji? Słowa im dotyczące? Takie wybiórcze zdjęcia to nic więcej jak pierdolona manipulacja. Z resztą, nawet z tego specjalnie wybranego kadru to i tak nie jest ta sama sytuacja. Patrzcie kto wrzucił tłita - Barca Universal. Chyba nic więcej dodać nie muszę.
Zwiń
Przedwczoraj, 07:23
avatar
Widzisz Panie Klopp? Chelsea rozbiła bank i zgarnęła punkt wczoraj, a skąpy Liverpool tylko narzeka i dostał wpierdol XD
Zwiń
4 lut 17:57
avatar
Zazdrości :) Ale zgadzam się. Chuj go wie co Chelsea odjebała w tym okienku. Ale z ewentualną karą osobiście bym powiedział by się chwilę wstrzymać, PONIEWAŻ pół Chelsea jest kontuzjowana, ale kiedyś wrócą i znowu pół drużyny będzie do sprzedania. Kara ewentualnie po tym bilansie kupna/sprzedaże (+ oczywiście pewne letnie transfery).
Zwiń
3 lut 22:12
avatar
Od początku nie wiedziałem po co go w ogóle sprowadzali...
Zwiń
3 lut 18:42
avatar
Ale piętno na nim zostanie. Czy rzeczywiście oczyszczony z zarzutów, czy brak dowodów czy laska co go pozwała chciała kasy - raczej się nie dowiemy, ale na bardzo długo za nim będzie podążać "damski bokser". Dokładnie tak jak e=mc2 napisał
Zwiń
2 lut 16:32
avatar
Pierwsze to pierwsze :)
Zwiń
2 lut 16:27