Profil użytkownika jeanvanhamme

Kluczowy zawodnik
  • Zarejestrowany od 2408 dni
  • Dodanych komentarzy 2703
  • Dodanych do sportbuzz 1
  • Łącznie ocen 24658
  • +
    Plusów 20778
  • -
    Minusów -3880

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 13:18
Sorry, ale to nie są te mecze. To nie jest Grand Derby. Ta epoka, o której końcu wszyscy piszą teraz, skończyła się wraz z odejściem Ronaldo z La Liga, pisałem o tym wcześniej, ale wielu współkomentujących wolało się oszukiwać. PS. Ramos to picwa. Nie dlatego, że oszukał sędziego - to jest element piłki, chujowy, ale jednak. Ale dlatego, że po karnym cieszył się jakby coś wygrał, cieszył się z tego, że ochujał sędziego, a więc cieszył się, że jest chujem. Jakby był kurwa jakimś piłkarzem, jest chujowy jak ciastko z kremem, co w akcji wcześniej pokazał Messi, jak zawinął zwodem na Radovica w polu karnym.
12 paź 2020 | 14:42
No właśnie z tym przekonaniem o Góralskim się nie zgadzam. Owszem, nie ma fryzury jak Krycha, raczej mordę zakapiora, ale to Góralski był najlepszym zawodnikiem z BiHem. I to on grał do przodu częściej niż Krychowiak, a jak trzeba było to kasował Dżeko. I to nie był pierwszy dobry mecz w jego wykonaniu. Trochę trzeba inaczej spojrzeć na chłopaka i zobaczycie, że typ dobrze gra w dobrym otoczeniu, to nie jest Tomasz "Wypierdol to" Hajto, chłop ma więcej talentu niż sam podejrzewa, a zapału więcej niż Zieliński i Krychowiak razem wzięci. Tam gdzie Piotruś bałby się wstawić nóżkę, tam Góral wjeżdża głową. To też się liczy. Uważam go po prostu za niedocenionego piłkarza, głównie ze względu na brak ogłady i obycia światowego. Taki N'golo Kante :P
12 paź 2020 | 14:27
Słusznie, obaj nadają się do odkręcania butelek z wodą.
12 paź 2020 | 14:26
No nie do końca się zgadzam, meczyk był w dobrym tempie, Włosi robili pressing na 90% boiska, Polacy na 60%, nie było spektakularnych akcji z FIFY, ale nie było też odstawiania nogi. Ładnie oglądało się Emersona, Acerbiego, mistrza Bonucciego, to jak się uwalniają spod pressingu. Polacy też pokazali się od dobrej strony, a smaczkiem były animozje polsko-włoskie, kiedy Krycha wchodził bez pardonu w Verrattiego (który w mediach pisał, że Krycha jest chujowy technicznie w PSG) i 9 Polaków z szerokiego składu znało się z ligi włoskiej, Glik to chyba z połową Włochów grał w teamie bądź przeciwko, chłopaki z Sampdorii, Milik miał coś do udowodnienia. Jak się zna człowiek na piłce, to mecz był z pewnością ciekawy.
12 paź 2020 | 14:19
Potraktuj to jako skrót akcji defensywnych Polaków :)
12 paź 2020 | 10:39
Nie podoba mi się, że Glik zagrał odrobinę słabiej, a ty już go dziennikarzyna próbuje ze składu wyjebać :) Bez Glika nie ma defensywy, to że Walukiewicz pokazał klasę to super (to jego wyjście z piłką i dogranie znamionuje talent), ale mógł to zrobić dzięki temu, że Glik był na posterunku. To jest Profesor, Chiellini polskiej ekipy, choćby grał 30% gorzej niż normalnie, to nadal widziałbym w nim numer 1. Takich kolesi się nie wypieprza, to oni sami odchodzą, kiedy czują, że na nich przyszedł czas. Z Krychą jest trochę inaczej, jego postawa na boisku wskazuje na braki fizyczne. Przytył i to widać w ruchu do piłki i w odbiorze. Nie czuje tempa gry, zwalnia i fauluje w prostych sytuacjach. Poza tym jego poziom reprezentuje Bielik i jak się okazuje - Moder.
12 paź 2020 | 10:15
Obrońcy jak z Ekstraklasy! Niezgoda lubi to, jego żywioł! A na serio, to bardzo go lubiłem w Legii, nie był napuszony ale skromny i skuteczny.
12 paź 2020 | 10:11
A ja bym wolał zobaczyć Góralskiego z takim przeciwnikiem. Zawsze gra z ogórkami, "walczak", ale uczciwie chciałbym zobaczyć jak sobie radzi z Verratim, mam przeczucie, że mógłby zaskoczyć i wskoczyć na poziom wyżej, niż jego gówniana liga.
12 paź 2020 | 10:06
To jest ten moment, kiedy kadra dobrze gra i tak każdy wie, że to nie zasługa Brzęczka. Jego plany nie istnieją. Powołał Modera bo 10 mln. "Skoro ten Brajton tyle wydał, to może jest coś na rzeczy". Z kolei Lewandowski wykluczony z gry, teraz już wiem dlaczego z Finami bez Lewego grało się dobrze - po prostu taktyka Brzęczka, czy też jego selekcja piłkarzy o nastawieniu defensywnym nie zakłada wykorzystania Lewego na placu gry. Gramy głęboko w defensywie i liczymy na konterkę - to samo kurwa co za Janasa, Smudy i wszystkich przegrywów. Jedynie Nawałka naprawdę grał ofensywnie i na Lewego. Mamy więc typowo polski futbol - wypierdol, może Lewy uwolni się z potrójnego krycia i zajebie z 30m. Żenada. Na plus piłkarze: Moder to nie Mariusz Lewandowski, a Walukiewicz to nie Hajto, zwyczajnie kolesie są lepsi i nawet w tej burackiej taktyce da się 0:0 z Włochami. Ale równie dobrze mógł Chiesa trafić z 1 metra w pierwszej połowie i prwdp byłoby po meczu.
6 paź 2020 | 12:05
Nie takie rzeczy robi się w Brighton między chłopakami :P