Profil użytkownika jeanvanhamme

Kluczowy zawodnik
  • Zarejestrowany od 2980 dni
  • Dodanych komentarzy 2949
  • Dodanych do sportbuzz 1
  • Łącznie ocen 26745
  • +
    Plusów 22209
  • -
    Minusów -4536

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Porażkę to poniósł ten stary dziad nazywający się trenerem. Co mu to dało? Jak przyczynił się do rozwoju tych dzieci, pokazując że już przed meczem uważa ich za gorszych? Czego uczy siedzenie w okopach i wypierdalanie lagi na wolne pole? Poza mentalnością ofiary, przegrywa i widza piłkarskiego, a nie piłkarza. Po stokroć wolałbym wpierdol 6:1 i 8:0 niż anty grę. Bo po wpierdolu przychodzi czas na zrozumienie swoich błędów, cięższą pracę i w efekcie poprawę swoich umiejętności oraz rozwój jako drużyna. Ja rozumiem, że w piłce seniorskiej, kiedy grasz o wielkie pieniądze w Lidze Mistrzów, wychodzi takie Athletico, klub na papierze 10x gorszy niż Man City i gra taktycznie na 0 z tyłu. Spoko. To są kurwa piłkarze, którzy 90% ligi klepią jak chcą, ale kiedy trzeba, schodzą do defensywy. A u 17 latka nic nie jest określone. To, że Holendrzy są obrońcami tytułu to tylko pierd. Wynik na tym etapie jest tylko tymczasowym efektem szkolenia - wszystko można wywrócić. Równie dobrze nikt z kadry Holandii nie przebije się do profesjonalnego grania, a z Polski połowa. O ile trener pozwoli im grać, rozwijać się jak piłkarz a nie jak ściana z betonu. I Polacy po pierwszej bramce pokazali, że potrafią, ale ten stary pierdziel im nie pozwolił. To był kurwa jego plan - żeby Kulesza czy inny debil nie zwolnił go po drugiej srogiej porażce. Kwestię przygotowania fizycznego pominę, bo to kurwa skandal, żeby się potykali po 15 minutach biegania. Stary ćwoku won kurwa kurom ziarno nosić, a nie trenować przyszłych piłkarzy.
Zwiń
Przedwczoraj, 19:56
avatar
Biorąc pod uwagę jak grają starsi od Lewego Ibra (40 l.) i Ronaldo (37 l.) i to, że Lewy prowadzi się wcale nie gorzej, to równie dobrze można przypuszczać, że Lewy (33 l.) pogra na światowym poziomie ze 3-4 lata. Jak można nie przedłużyć umowy z takim zawodnikiem? Nieliczne kontuzje, stabilna psychika, mocny mental, co to za gówniane zasady o tym, że piłkarz po 30 to emeryt. Zobaczcie Benzemę (34 l.)
Zwiń
16 maj 15:36
avatar
W sumie to jakaś gówniana ta szyba, rozumiem, gdyby z pięści przyłożył, ale typ po prostu mocniej się oparł :)
Zwiń
16 maj 12:17
avatar
Wiecie co jest chore? Że sędzia tłumaczy się z prawidłowo podjętej decyzji. O co w ogóle wam chodzi? Że zmienił decyzję? Dla mnie to właśnie oznaka dojrzałości. Choć po sposobie wypowiadania się i kolokwializmach typu "sprzedane do telewizji", to mam wątpliwości, czy pan jest dojrzały i czy nadaje się do tej pracy.
Zwiń
10 maj 11:16
avatar
ale z ciebie znawca
Zwiń
9 maj 11:38
avatar
Tak czułem. Boruc miał obiecane, że będzie liderem, Legia mistrzem i w ogóle - DOMINACJA. Ale po tym meczu, gdzie rzucił piłką w Wieteskę widziałem ile jest w nim frustracji i jak chujowym w istocie jest człowiekiem. Gówno a nie lider. Ot, urodził się dobrymi cechami bramkarskimi, nie ma w nim pracy, doskonalenia się, zwykły prostak.
Zwiń
8 maj 12:38
avatar
ma polskie korzenie, sprawdz
Zwiń
4 maj 10:48
avatar
Gdyby rozwój zawodnika zależał od częstej zmiany trenera, to byśmy mieli najlepszych zawodników na świecie.
Zwiń
29 kwi 16:26
avatar
Życzenia krótkiej kariery to sk@#$%4two, ale jednocześnie Nicola mógł trochę bardziej dyplomatycznie odpowiedzieć, przecież wiadomo, że jego kariera zależna jest od setek Włochów, na których trafi w swojej karierze. Nikt nie lubi być tym, którego się nie wybrało, right? Nas też piekły dupy po Podolskim. I będą po Musiale.
Zwiń
29 kwi 16:24
avatar
Mam kurwa 100 mln euro. Co mogę zrobić: - uratować przed śmiercią głodową kilkaset tysięcy dzieci (średnio co 7 minut umiera dziecko z powodu głodu) - pomóc tysiącom Ukraińców, którzy w wyniku bandyckiej napaści stracili wszystko - ufundować edukację 10 000 wykluczonym dzieciom i zmienić ich życie o raz życie ich rodzin na lepsze. Na zawsze. - kupić sobie wypasiony dom nad Adriatykiem i do końca życia filozofować nad brzegiem morza, tworzyć poezję, nie wiem kurwa, muzykę i nie musieć się martwić do końca życia o królewski byt. - zmusić jakiegoś głupka, którego jedyną umiejętnością jest kopanie piłeczki po trawniku, do podpisania kontraktu na mocy którego mam mu płacić 50 mln euro rocznie... kurwa, nie rozumiem tego świata...
Zwiń
26 kwi 16:27