Profil użytkownika virtualkris
  • Zarejestrowany od 2183 dni
  • Dodanych komentarzy 2484
  • Dodanych do sportbuzz 8
  • Łącznie ocen 25840
  • Plusów 22088
  • Minusów 3752
Kibicuje drużynom
Ostatnio dodane komentarze
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nic nie rozumiesz prawda? W pierwszym przypadku wykonują ten sam zawód a w drugim zawody całkowicie różne. To po pierwsze. Po drugie mylisz kompletnie pojęcia. Czym innym jest kategoria wiekowa, czy nawet poziom w tej samej dziedzinie a czym innym różne dziedziny. To jest istotą dyskusji a nie różnice w poziomie wykonywania zawodu. Bramkarz zna się na fachu bramkarskim i może się rzeczowiej wypowiedzieć, czego tu nie rozumieć?
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Może odłóżmy personalne uprzedzenia na bok? Jest bramkarzem, patrzy zatem na ten fach z innego punktu widzenia niż my, dlatego mnie ciekawi jego opinia. Twoje porównanie to jeden z największych nonsensów jakie czytałem od dawna. Poziom korelacji pomiędzy kierowcą a kierowcą rajdowym jest żaden, no może taki jak pomiędzy łyżwiarzem szybkim a łyżwiarzem figurowym, czyli żaden! Teraz zagadka przez którą dziś nie zaśniesz... Jaka jest korelacja pomiędzy bramkarzem (lubianym mniej, lub bardziej, ale reprezentacyjnym) a innym bramkarzem? :)
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
12/22, lepiej niż nic, ale to nie są staty czołowego, europejskiego napastnika... Raczej absolutne minimum, żeby komentatorzy pamiętali nazwisko...
+11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie wierzę...Pierwsze zdanie było tak idiotyczne, że aż z ciekawości przeczytałem całość. Po prostu nie wierzę własnym oczom...
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Głupków nie sieją, sami się rodzą! Dla Twojej wiadomości, do youtube był link, który mnie tam skierował. Gdzie wg Ciebie baranie mają się wypowiadać ludzie blokowani przez mainstrem?! Ograniczony człowieku, nie ważne gdzie a kto się wypowiada pokazując twarz i podpisując się z nazwiska! Statystyk sobie sam poszukaj clownie, bynajmniej nie w gazetach głównego nurtu.
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Tacy kolesie jak Ty stanowią zagrożenie i powinni być izolowani od społeczeństwa. Jest na to termin:- "pożyteczny idiota". Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa! Żąda on komisji śledczej w parlamencie Niemiec z powodu pozbawienia ludności wolności i drastycznego naruszania praw człowieka i radzi mądrym prawnikom zająć się poważnie tym skandalem. Jest pulmonologiem, internistą, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej oraz zdrowia publicznego, był wiele lat posłem SPD i przewodniczącym Komisji Zdrowia w Radzie Europy!!! https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=1lIuYPHSE9Q
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Mylisz pojęcia, od tego są rządy, żeby informować, kontrolować i wprowadzać konkretne zarządzenia. Człowiek ma prawo być przestraszony, zwłaszcza jeżeli jest częścią rodziny. Ja na przykład nie trzymam zapasów papieru toaletowego w domu a Ty? Jakbym poszedł do sklepu po papier, kupił go więcej w obawie przed kwarantanną a w tym czasie zrobili by to też inni, to wg Ciebie też byłbym tępą masą rozsiewającą zarazę? Puknij się w czambuł! Piszę w trybie przypuszczającym, bo ja akurat nie kupowałem papieru, miałem inne zdanie, ale mogłem się mylić i teraz się podmywać a nie podcierać. Bez obrazy, ale próbujesz grać tu jakiegoś oświeconego ęteligenta a pleciesz farmazony. Jaką zarazę roznosili, kto? Sprawdź sobie statystyki Szwecji, która nie ma żadnych obostrzeń i wytłumacz mi, jakim cudem oni jeszcze nie wymarli a przynajmniej czemu nie są nawet w czubie statystyk? Mam Ci odpowiedzieć? Szwecja już ma prawie całkowicie wycofany z obrotu pieniądz monetarny, żadnych banknotów, tylko karty... Potem sprawdź sobie włoskie statystyki umieralności na grypę (mają bardzo ciężką i powszechną od wielu lat) i powiedź mi co się stało, gdzie zniknęły te zgony? 120 tysięcy zgonów corocznie na grypę i nie ma epidemii a na koronawirusa jest... Koronawirusy ma w sobie 95% społeczeństwa, nikt nie żyje w bańce tlenowej. To nie patogen jest problemem, tylko środowisko, czyli układ odpornościowy (toksyny w organizmie, leki, inne choroby). Nigdy nikt nie miał koronawirusa, bo nigdy nikt nie robił testów, zresztą gównowartych 30/50% skuteczności... Tobie edukacja była potrzebna, żeby czytać i oglądać mainstream, gratuluję.
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ale ja się z Tobą zgadzam! Część śladów prowadzi, inne są preparowane. To przecież normalna gra polityczna! Nie możesz z tego powodu mieć pretensji do Rosji. Każdy to robi, pod każdą szerokością geograficzną a Ty chcesz demonizować Rosję, dlaczego. Nie ma dzisiaj mężów stanu, ani uczciwej polityki (wbrew pozorom można znaleźć uczciwych ideowców na niższych szczeblach i w samorządach). Takie czasy, rządzą korporacje i one kupują polityków i prawo. Nie silmy się na oryginalność, tylko weźmy amerykańskie wojny o ropę, czy to co wyprawiają ze światem arabskim na smyczy Izraela. Nie przyszło Ci do głowy, że demonizuje się tych, którzy nie są "w klubie"? Rosja, Korea, częściowo Chiny, Arabia Saudyjska. Trump i Johnson to są również figuranci, tylko, że mają więcej do powiedzenia w sprawach mniej istotnych od takich pionków jak nasze clowny. "Bez względu na to kto wygra, wybory będą wygrane"! ;)
-5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie podałeś ani jednej informacji, której nie byłem świadom! No i... ? Co wynika z Twojej wypowiedzi? Alex Jones ujawnił już wiele skurwysyństw tego świata, udało mu się stworzyć znane media, które docierają do nieco szerszej publiki, wykorzystuje w tym celu każdą okazję, nie tylko u Dugina, co z tego wynika Twoim zdaniem? Jaczejka Putina będzie zawsze łasa na antyamerykańskie kąski, co widzisz w tym nienormalnego? Czyli prawda jest tylko wtedy prawdziwa, jeżeli nie jest podawana w Rosji, to chcesz powiedzieć. Myślę, że Ty nawet nie rozumiesz jak bardzo schematyczny i zindoktrynowany masz umysł. Zdajesz sobie w ogóle sprawę, że spiskowa teoria dziejów jest terminem wymyślonym i wprowadzonym przez CIA, na tajnym posiedzeniu jeszcze w zeszłym stuleciu? Ma na celu ośmieszanie i wyśmiewanie wszystkiego, czego już nie da się ukryć i zakłamać! Jesteś modelowym przykładem jak bardzo byli skuteczni. To nie było jedno zdanie wymyślone przy piwku, tylko grube opracowanie strategiczne zawierające szczegółowe wytyczne i punktowe instrukcje. Czytałem to 30 lat temu, nie wszystko pamiętam, ale włos się na głowie jeżył! Były założenia, że informacje mają być preparowane na bazie prawdy, zawierać autentyczne nazwiska, miejsca które faktycznie istnieją. Był punkt, żeby "przecieki" sprzedawać za grubą kasę dziennikarzom od "zdrajców" a nigdy anonimowo i za darmo, żeby podnieść wiarygodność itp. itd. Na głupim youtube możesz znaleźć filmy o tym, które teorie spiskowe z przeszłości okazały się prawdą! Niemal wszystkie za wyjątkiem tych, które udowodniono jako celowo tworzone do celów dezinformacji! Niewiele rozumiesz w swojej ignorancji Kolego...
-5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Oczywiście, że HIV powstał w USA, tak samo jak obecny koronawirus (Laboratorium Uniwerytetu w Nowej Karolinie) i wiele innych. Są nawet nagrane dokumenty a o zgrozo, nawet oficjalne wywiady z możnymi tego świata, którzy twierdzą, że HIV okazał się niewystarczająco skuteczny, lub że populacja musi być zredukowana do miliarda a nawet o wiele mniej... Nie wiem co Ci poradzić, żebyś zaczął się edukować w kwestii, jak na prawdę wygląda ten świat. Jest tego tyle, że skoro do tej pory nie miałeś takiej potrzeby i chęci, to pewnie dalej będziesz się opierał na wiedzy z TV. Może zacznij od "prisonplanet . pl", tylko zanim zaczniesz się śmiać ze spiskowej teorii dziejów, sprawdź podawane informacje, kto się wypowiada pokazując twarz i kto się podpisuje pod wypowiedziami z imienia i nazwiska. Na przykład sprawę obecnego koronawirusa ujawnił autor amerykańskiej ustawy o przeciwdziałaniu terroryzmowi bronią biologiczną, Profesor Francis Boyle a nie jakiś nawiedzony youtuber. Na koniec ważna uwaga do wszystkich malkontentów! To, że coś powstało w USA to jeszcze nie znaczy, że zrobił to i wiedział o tym oficjalny amerykański rząd! To bardzo częsty błąd myślowy u ludzi, którzy czerpią swoją wiedzę o świecie z mainstream'u i nie są za nadto rozwinięci intelektualnie. Oczywiście piszę ogólnie, to nie jest uwaga skierowana do Ciebie! Pozdrawiam!
{{comment.created_datetime}}
{{comment.content}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.