Profil użytkownika virtualkris

Kluczowy zawodnik
  • Zarejestrowany od 2275 dni
  • Dodanych komentarzy 2634
  • Dodanych do sportbuzz 8
  • Łącznie ocen 27463
  • +
    Plusów 23564
  • -
    Minusów -3899

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 16:47
Jestem kibicem Totków 35 lat i uważam, że kara jest zbyt łagodna! Jakim trzeba być imbecylem, żeby wejść na trybunę i bić się z kibicem, nie do wiary! Zaznaczam, że mój komentarz dotyczy zachowania Dier'a a nie tego głupka z trybun i nie zajmuje się oceną moralną całego zdarzenia.
Wczoraj | 16:41
Nie obraź się, ale trudno o głupszy komentarz... Jeszcze dostajesz za to plusy, ciężko uwierzyć! Od kiedy to stadionowe pogróżki stanowią realne zagrożenie a nawet jezeli, to co reakcja zawodnika miała by zmienić? Czy bramkarz w nocnym klubie słyszący, że ktoś pierdoli jego matkę, obawia się, iż dojdzie do gwałtu i bije się z każdym idiotą dziesięć razy w ciągu nocy?! Poza tym, nie, absolutnie, Angielski Związek Piłkarski tak nie myśli, oni jak najbardziej życzą sobie i pochwalają, żeby piłkarze bili się na trybunach z kibicami, przecież to oczywiste...
Przedwczoraj | 11:43
Pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić. Polskie to jest właśnie Twoje myślenie, bo nie ma czegoś takiego, jak:- "idzie mu"! Rozmawiamy o zawodowym piłkarzu a nie o turnieju w PlayStation. Jak kierowca jedzie prosto, to nie piszesz, że mu idzie... Chodzi mi o to, że jest jak najbardziej zasadne, naturalne i zrozumiałe, wychwalanie pod niebiosa osoby publicznej, która czymś zachwyci. Dokładnie tak samo działa to w drugą stronę, zwłaszcza jak komuś nie idzie dwa lata w trzech klubach... Zresztą Piona sam się prosił o wyrok śmiechem, na przykład patentując cieszynkę...
6 lip 2020 | 16:44
🤣🤣🤣 Jakość, merytoryka , pogłębione treści 🤣 padłem i nie mogę się podnieść ze śmiechu. Zwłaszcza Karbowski 🤣🤣🤣 Co nie zmienia faktu, że to będzie pierwszy dziennikarz w redakci "meczyków"...
4 lip 2020 | 14:53
Słucham? Niech mnie ktoś poprawi, bo akurat nie mam czasu na googlowanie, ale chyba we Włoszech obcokrajowcy płacą podatek do stu tysięcy i ani szekli więcej... To był dość mocno wałkowany temat przy okazji Ronaldo.
1 lip 2020 | 16:45
Jako kibic Barcelony wiesz o wiele więcej ode mnie. Dlatego napisałem, że nie mam wystarczającej wiedzy i że pewnie jest coś na rzeczy z tym prezesem.
1 lip 2020 | 14:26
Kilka razy w karierze wychodził już z cienia, poczekamy, zobaczymy. Jest tani, ma szansę zostać jako opcja rezerwowa, bądź solidny zmiennik a wtedy wszystko w jego nogach... Gdyby pokazał się z dobrej strony i złapał formę życia, nikt go na siłę, dla zasady, na ławce trzymać nie będzie.
1 lip 2020 | 14:21
a może go powoła, bo pomimo braku minut w tym roku, wciąż nie ma konkurencji?
1 lip 2020 | 14:13
Nic nie trwa wiecznie. Wcześniej przekonało się o tym Cesarstwo Rzymskie, potem Manchester United, może przyszedł czas na Barcelonę... Winny musi się znaleźć, pewnie jest coś na rzeczy z tym prezesem, nie mam wystarczającej wiedzy, żeby oceniać. Jednak w argumentach dostrzegam półprawd bez liku, bo każda decyzja, która okazała się nietrafiona jest w efekcie zła, ale nie musiała być wcale błędna. Dlaczego nagle problemem są wysokie kontrakty, chyba jako klubu, najwyższe na świecie? To w końcu Barcelona! Dlaczego zarobki nie były problemem, gdy nie mieli kłopotów i wymiatali w wielu dyscyplinach, wtedy były racjonalne? To samo dotyczy transferów... Niewiele z nich było z dupy, na papierze wszystko powinno wyglądać inaczej. Przy każdym pamiętam zachwyty ekspertów i emocje w komentarzach. Konkludując, łatwo jest kopać leżącego i wytykać błędy gdy już widać efekt. Coś nie pykło, ale wcale nie musiało, tak po prostu jest. Taki Griezmann nie był kupiony w Lidlu i nie urwał się z choinki, bez względu na pozycję powinien rozwalać system i zwiększać sprzedaż tabletek nasennych wśród przeciwników Barcy! Gdzie jest wina prezesa, że chłop się nawet do składu nie łapie?