Profil użytkownika MU4EVER

Kluczowy zawodnik
  • Zarejestrowany od 2267 dni
  • Dodanych komentarzy 5604
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 35214
  • +
    Plusów 23935
  • -
    Minusów -11279

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 17:00
0
Albo będą bramki albo nudne 0:0. Niech wygra lepszy.
28 paź 2020 | 23:10
Ogólnie gdzie są te hejterskie pizdy z początku sezonu? Znów się psy do budy pochwały ;)
28 paź 2020 | 22:58
Ładny wpierdol Lipsk zaliczył A Upamecano objechany jak dziecko. Rash chyba już odblokowal głowę po kontuzji z zeszłego sezonu i wraca powoli do formy ;) oby tak dalej. Brawo.
28 paź 2020 | 22:54
No i elegancki wynik ;) oby częściej.
28 paź 2020 | 19:48
Czyli zwykła grypa. Każdy człowiek ma inny organizm i układ odpornościowy- czyli inaczej przechodzi choroby. Jeden na zwykłą grypę będzie chorować 2 tygodnie inny pare dni, u jednej osoby będą komplikacje po chorobie inny zaś będzie zdrowy. Dlatego moim zdaniem nie powinno być żadnego lockdownu, maseczek i wszystko powinno być otwarte tak by ludzie mogli normalnie funkcjonować i uodparniać się na różne wirusy czy grypy. Teraz ludzie będą w domach umierać bo nie mogą dostać normalnej opieki lekarskiej przez jebanego covida. Sam jak choruje na grype od lat to przynajmniej tydzień umieram, mam około 40 stopni gorączki i ledwo żyje i jakoś nie wypisuje że groźna grypa atakuje. Tak samo powinno być z covidem który jest sztucznie napompowany przez media i komuś zależy żeby mieć hajs z tego. Tak naprawde na te 16 tysięcy zakażeń to nie wiem czy 100 osób będzie mieć faktycznie covida czyt. grype. Możesz napisać że ludzie przez covida lezą pod respiratorem to jaCi na to odpowiem tak że przez grype też możesz wylądować w szpitalu i umrzeć na np. zapalenie płuc i co grypa nie jest groźna a covid jest?
28 paź 2020 | 18:49
Powtarzasz się. 1. Aha czyli co wirus wkracza do ciała wychodzi test pozytywny potem wirus mówi " o Kurwa wykryjo mnie muszę zmutowac o Kurwa szybko " wirus mutuje i potem wychodzi test negatywny i on tam dalej siedzi xddd?? Nie ćpaj. 2. No właśnie moje pieniądze bo dostają hajs z moich pierdolonych podatków, pomimo że co miesiąc ściągają mi kasę z konta na ubezpieczenie zdrowotne. 3. Nie daje błędnego przykładu tylko pisze jak jest ;) 4. Tak jak napisałem na początku. Powtarzasz się. Już odpowiedziałem na to pytanie wcześniej to się nie będę powtarzał. Kończę temat bo widzę masz ładnie mózg wyprany;) jak chcesz to sobie wierz w wirusa nikomu tego nie zabronie, zakładaj maseczki i siedź wystraszona w domu. Przecież o to chodzi władzy;)
28 paź 2020 | 18:41
Wszystko na hajs robione... futbol upada.
28 paź 2020 | 18:33
Tam przy 4 punkcie napisałem że"nikomu nic nie było" oczywiście źle napisałem. Chodzilo mi o większość osób.
28 paź 2020 | 18:27
Poza tym powinno być wszystko otwarte siłownię czy baseny i ludzie normalnie powinni funkcjonować. A nie Kurwa zamykać wszystkich w domach jak podczas zaborów. Jak mają ludzie uodpornic się na chorobę skoro są obostrzenia i maseczki? Komuś ewidentnie zależy na tym żeby zarobić hajs na szczepionkach. Co roku jest grypa która się rozwija i jakosw wszyscy normalnie funkcjonują Aż tu nagle buum i coronawirus;)
28 paź 2020 | 18:15
Odpowiem po kolei. 1. Skąd wiem że się nie rozwija ? Bo wyszedl test NEGATYWNY... czytaj że zrozumieniem. 2. Nie są skorumpowani tylko państwo daje im hajs za każdego gościa z covidem + dostają podwyżki za to że z nim "walczą ". Nie potrzebuje szczepionki która nie jest w 100% sprawdzona. 3. Właśnie wolę oglądać materiały z Internetu niż pisowskie propagandy w TV które omamiaja takie osoby jak Ty ;) potem się w głowach pierdoli i panika na ulicach bo wirus atakuje hehe. Ludzie umierają na różne choroby, na zwykłą grypę jeden człowiek będzie zdychal 2 tygodnie A ktoś ja zwalczy w 3 dni zależy od organizmu. Jedni mają powikłania inni nie i jakoś maseczek ludzie nie nosili rok temu czy dwa. TUTAJ jeszcze dopisze że jak masz grypę czy przeziębienie to masz objawy. Przy koronawirusie jakoś nikomu nic nie było pomimo wyniku pozytywnego. 4. Tak, będą łapać. Poczytaj o ustawie która wprowadzili to się dowiesz. Przymusowe szczepienia= musisz się zaszczepić.