Profil użytkownika klapaucyusz

Kluczowy zawodnik
  • Zarejestrowany od 2323 dni
  • Dodanych komentarzy 3505
  • Dodanych do sportbuzz 2
  • Łącznie ocen 22817
  • +
    Plusów 21341
  • -
    Minusów -1476

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

21 sty 2021 | 05:05
Kąt padania światła. Oglądałem skrót meczu, numer Bielika był widoczny. Pozdr.
21 sty 2021 | 04:56
banan5005 - Dzięki za obronę. Niestety zapewne jestem z 10 lat starszy. Czy mądrzejszy - uznajmy, że to niemierzalne. W każdym razie wszyscy mamy coś ciekawego do przekazania, choć nie na każdym polu. ARAXKALMK - zdaję sobie sprawę, że nie było roku zerowego ;) Jednak w tym jest pies pogrzebany, że miary czasu to nie inżynieria rakietowa - nie wszystko musi do siebie pasować. Pozdrawiam.
21 sty 2021 | 04:12
Prrr, wstrzymaj konie, rozpędziłeś się zanadto. Jak najbardziej przekroczył 10 bramek w sezonie. Ba, w jednym z sezonów nawet po rundzie jesiennej prowadził w tabeli strzelców. Nazywasz pierdołą gościa, który strzelił dla kadry 7 goli w przegranych z kretesem eliminacjach Euro 1996. Akurat Jusko wespół z Koseckim ciągnęli tamten zespół za uszy. Przypominam, że ta "pierdoła" to też król strzelców Igrzysk i gość, który załadował Arsenalowi 3 gole w pucharowym dwumeczu, eliminując Londyńczyków. By wymienić tylko to. A że jest kumplem Brzęcza z kadry, to inna rzecz. Smuci mnie jego komentarz. Pewnie miał skrzywiony obraz, bo lepszy kontakt ma z Brzęczem niż z Lewym. Co ciekawe, Jusko prowadził Lewego w Lechu jako trener napastników, ale najwyraźniej nie narodziła się między nimi szczególna zażyłość. Nie przypominam też sobie, żeby Lewy wskazywał kiedyś Juskowiaka jako ważnego trenera w jego młodzieżowym piłkarskim rozwoju, więc zapewne nic szczególnego mu nie zawdzięcza.
21 sty 2021 | 03:53
Kibice pokpiwali z Nawałki, jego gadania o "ofenzywie i defenzywie", a ten gość miał przynajmniej klasę w relacjach z zawodnikami i potrafił stworzyć działające schematy "w ofenzywie". O Nawałce Glik mówił "klasa światowa", Grosik do niego pierwszego biegł po strzeleniu gola. Zibiemu najwyraźniej wydało się, że trener ze średnimi osiągnięciami w ekstraklapie to wystarczający poziom, ale z Adamem po prostu miał farta. Dwa razy taki fart się nie przydarza - Jurek zademonstrował poziom godny 5. miejsca w polskiej lidze. Proszę, nigdy więcej. Reprezentacja nie może być pośmiewiskiem, to ona ciągnie cały polski futbol.
20 sty 2021 | 02:28
Dekadę można liczyć, tak jak to robisz, żeby dostosować tę jednostkę czasu do stuleci czy tysiącleci n.e., które liczymy od 1 roku n.e. Ale pojęcie takie jak "lata pięćdziesiąte", "lata sześćdziesiąte" itd. (angielskie 50's, 60's) określają dziesięciolecia zawierające się w odcinkach 1950-59, 1960-69 itd. Jak sama nazwa wskazuje, wyróżnikiem jest przedostatnia cyfra roku. Więc skoro są tu 50's i 60's, to i dekady nieposiadające utartych nazw, jak lata 2010-19, muszą się wpisywać w schemat. Czy Messi, czy CR7 - to mam głęboko w d..., ale jako historyk zwracam uwagę na jednostki czasu. Pozdr.
20 sty 2021 | 02:13
"Błysnął" to mało powiedziane. Ocena 9.4 za mecz na whoscored swoje mówi. Jeśli wierzyć algorytmom tej strony, Bielik jest zdecydowanie najlepszym graczem Derby w tym sezonie i jednym z najlepszych w Championship. I nabija to, grając w drużynie szorującej po ligowym dnie. Liczę, że rychło wskoczy znów do jedenastki reprezentacji.
20 sty 2021 | 02:10
Ma, grał z piątką. Tylko na tym ujęciu widocznie jupitery za mocno przyświeciły, białe koszulki tak mają :)
19 sty 2021 | 19:36
Speedy, myślisz, że wszystkie sondaże w tym kraju są zamawiane przez ruch Hołowni? ;) Dorośnij. Program? A co to jest program? Pięć kilo kiełbasy wyborczej? Każdym publicznie publikowanym programem możesz sobie wytrzeć cztery litery. Bez urazy. Pozdrawiam.
19 sty 2021 | 04:21
Speedy, Hołownia ma własny ruch, od dłuższego czasu w sondażach jest trzecią siłą. Będzie oczywiście startował w wyborach parlamentarnych.
18 sty 2021 | 18:36
Teraz będzie mogła opowiadać o wielkim sukcesie, jaki odniósłby Brzęczu na Euro, gdyby nie spiskujące siły, które doprowadziły do jego usunięcia. Jest materiał na kolejką książkę, śledztwo dziennikarskie a la Domagalik.