Ostatnio dodane komentarze

Przedwczoraj | 21:30
Interesujące, że od kilku lat same takie grube straty, z jednym małym wyjątkiem, a w Warszawie nadal sobie popuszczają pasa... Darek to jebnie.
Przedwczoraj | 10:07
Zajebisty skrót z 6 minut pokazane jakieś 3 minuty klepania w środku i bez najważniejszego gola na 2-2. W dupę sobie wsadźcie takie video.
Przedwczoraj | 09:30
Inaczej niż "ja pierdole" nie da się tego skomentować. Starszy Pan ma widać tylko telewizor z 1985 roku z dostępem tylko do jednego kanału TVP1, stąd ten tekst o 3/4 narodu chcących Polaka. A w rzeczywistości jest dokładnie ODWROTNIE. Z szacunku do Piechniczka i jego osiągnięć nic więcej nie napiszę.
15 sty 2022 | 22:29
Kołtoń to taki "dziennikarz", który nawet nie potrafi poprawnie napisać tweeta na 200 znaków, bez błędu.
14 sty 2022 | 13:51
Nawałka to dobry wybór, ale tylko na mecze barażowe i bez względu na wynik - do widzenia. Nowy, lepszy trener będzie miał już wtedy trochę czasy i będzie mógł wprowadzać swoje zasady w tej śmiesznej Lidze Narodów, więc będzie miał nawet więcej czasu niż siwy bajerant przed poprzednim euro.
11 sty 2022 | 18:18
Spoko Czarek, nie śpiesz sie. W końcu to nie jest tak, ze już za 2 miesiące mamy najważniejsze w tym roku mecze barażowe. Może nam FIFA przełoży termin ze względu, że nam bajerant uciekł do Brazylii?
11 sty 2022 | 09:52
No i ma rację. Słuchajcie, ja tez nie wierzę w "kunszt trenerski" i "polską myśl szkoleniową" Nawałki, ale muszę uczciwie przyznać, ze w tej chwili jest on najlepszym kandydatem. Chyba kazdy wie dlaczego. Do baraży zostały 2 miesiące. Nowy trener będzie przed najważniejszymi meczami mógł pochwalić się 1, słownie JEDNYM, treningiem z kadra. Nawałka jako jedyny kandydat, będzie miał tych treningów zaliczone już jakieś 100. Nie ma czasu na eksperymenty i zatrudnianie lepszego od niego trenera z zagranicy, ale bez doświadczenia. Po barażach można ewentualnie Nawałkę już na spokojnie zamienić na kogoś innego. Ale na baraże jest zdecydowanie najlepszy. Doświadczenie w takich meczach odgrywa kluczową rolę. Ok, mundial był żałosny, ale Nawałka w meczach w eliminacjach zawsze się sprawdzał.
10 sty 2022 | 20:54
Mieszkam w Lublinie i jeszcze przed wejsciem w artykuł wiedziałem, zę chodzi o Motor. Ten klub jest pierwszy do kontraktowania wypalonych, niczego nie dających oprócz głosnego nazwiska, byłych gwiazd. A potem znów będa sie dziwic, dlaczego z największym budżetem znów nie awansowali.
8 sty 2022 | 19:41
FIFA lubi takich organizatorów. Juz za pare miesiecy bedziemy mieć przeciez inne "demokratyczne inaczej" państwo jak Katar.
8 sty 2022 | 16:59
Galaz is a debil. Po angielsku pisze, tak żebyś zrozumiał.