Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 14:52
Serio porównujecie zamianę pracy na kasie w Lidlu na Biedronkę, do zmiany klubu w piłce nożnej? To nie jest to samo. Nie chodzi o sam kontrakt i kasę. Wiadomo, że każdy chciałby więcej zarabiać, ale pozostawienie po sobie pewnej spuścizny i zapisanie się na zawsze w historii klubu też jest czymś fajnym co ciężej osiągnąć w życiu niż pieniądze. Nie rozumiem decyzji Wilczka o podpisaniu kontraktu właśnie z FC Kopenhagą. Na pewno miał tez inne oferty z porównywalnymi albo lepszymi zarobkami. Już lepiej jakby poszedł do jakiejś Arabii zarobić sobie na fajną emeryturę i nikt by mu nie miał tego za złe. Wiedział chyba na co się pisze nakładając koszulkę największego rywala. Ch*jowo się zachował.
29 lip 2020 | 11:49
Perfekcyjnie przegrali awans.
26 lip 2020 | 21:35
No cóż, jeśli twoi kupili ci słaby sprzęt za pieniądze z komunii, to nic dziwnego, ze ci lepsze gry nie chodzą. Nie martw się, może na bierzmowanie, tez coś dostaniesz?
26 lip 2020 | 21:34
Hahahaha ta historia Lingarda jest niesamowita. 0 bramek i 0 asyst przez cały sezon, a tutaj w ostatniej minucie ostatniego meczu gol i to po takiej akcji. Lingardinho :D
26 lip 2020 | 18:45
Że niby co, ze niby w FM się nie jedzie na kredytach. Aha, nie bede się tutaj kłócił, widać, ze jesteś w końcu expertem., Graj sobie dalej, póki jeszcze dorosłość do ciebie nie zawitała.
26 lip 2020 | 16:30
To są niby ci "najlepsi" kibice w Polsce? HAHAHA to dobre. Nie ma to jak PO AWANSIE, upragnionym i oczekiwanym od dawna, "świętować" w ten sposób. W Łodzi są chyba jacyś ludzie na opak, którzy zamiast się cieszyć, strzelać korkami od szampana i weselić się to robią burdy na własnym stadionie. WSTYDZEW a nie Widzew!
26 lip 2020 | 16:26
Pamiętajcie, jak chcecie popełnić morderstwo to najlepiej na autostradzie - zapewniona 100% anonimowość ;)
26 lip 2020 | 16:23
Heh nie dziwię się, ze to Rosja, chociaż w innych krajach tez bywały takie przypadki.
26 lip 2020 | 16:13
Podałeś mi gotowe zestawienie? Gościu, wysłałeś mi jakiś pierwszy z brzegu artykulik, napisany przez "dziennikarza" z meczyków. Na żadnych studiach i w co lepszych liceach by ci tego nie zaliczyli jako źródła do informacji. No cóż, wnioskuję po prostu, że jeszcze do tego etapu edukacyjnego nie doszedłeś, skoro tego nie wiesz. Zwłaszcza, ze twoja kultura i język dobitnie o tym świadczy. No ale dobrze, pomińmy to i przejdźmy do twoich rzekomych tabelek. Albo masz tak niską znajomość angielskiego albo kompletnie nie rozumiesz tego co sam wstawiłeś. Zresztą, nawet jeśli nie znasz słowa po angielsku to chyba wykresy uczą czytać już w szkole podstawowej. Nawet ty powinieneś zobaczyć, ze Barca w obu zestawieniach jest w top 3 ligi hiszpańskiej pod względem wielkości długu i ODSETEK które musi od niego spłacać. Same te odsetki to grube miliony-więcej niż niektóre dobre europejskie kluby mają rocznie całego budżetu transferowego. Mamy top 3 w odsetkach i duża przepaść pomiędzy 4 zespołem. Pozostali szczęśliwcy to Atletico i Deportivo. Z tym, że Atletico właśnie co wybudowało sobie nowy stadion, a Deportivo... jest w tej chwili praktycznie bankrutem. To co chciałeś udowodnić?
25 lip 2020 | 18:05
Rzeczywiście jak na nasze warunki to wzmocnienie pokaźne.