W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Profil użytkownika krypt0nit
  • Zarejestrowany od 1544 dni
  • Dodanych komentarzy 317
  • Dodanych do sportbuzz 6
  • Łącznie ocen 3355
  • Plusów 3245
  • Minusów 110
Ostatnio dodane do sportbuzz
+103
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
{{resource.title}} ({{resource.comments_count}})
Ostatnio dodane komentarze
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Kolejny genialny zawodnik, którego kariera przebiegała równolegle do okresu kiedy sam dorastałem i grało się namiętnie na podwórkowych boiskach.. Talent co nie miara. W PES, m.in. wspólnie z legenami jak Juninho, Simao, Pirlo, Quaresma, Rosicky, Lampard, Steve G, Roni Gaucho i wielu innych tworzył mój dream team. Kurde człowiek zdaje se sprawę jak czas nieubłagalnie przemija kiedy kolejna persona świata futbolu kończy karierę. Dosłownie garstka pozostała w czynnym graniu.
+7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
minimum 7 typa nie szczaiło tego suchego żartu i komplementu zarazem.. O akurat liga minus leci ;) pozdro tam
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
https://youtu.be/uJiVj0DeZpg Taki Grześ jak wówczas w Sevilli to niszczyciel. Bez kozery miażdżył każdego kto się napatoczył akurat.
+11
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
IO IO IO IO IO IO IO IO IO IO IO IO.. co to gna na sygnale? strażaki? karetka leci? Aaaaha nic z tych rzeczy - to nasi Mistrzowie w podróży do Tokio ;) Brawo Drużyna, Spokojnie bez trudności wywalczony bilet, głowa odpoczywa i koncentruje się by forma na wysokim poziomie się trzymała.
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
raczej Złoty Przecinak ;)
+24
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Grzesio wraca do dawnej świetności. Każdy mecz od dechy do dechy, wybiegany i normalny okres przygotowawczy to jak wiadomo przepis na Kryche w formie. Środek pola Repry musi trybić prawidłowo, betonować i skutecznie pomagać w napadzie stawiając brakującą • nad ι jeśli sytuacja tego wymaga.. Hetman koronny Grzegorz Krychowiak herbu Zapora wiedzie prym na moskiewskich włościach. Sezon zaczął wyśmienicie.
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dziękować bardzo. Pjonaa! Napomknę odnośnie oceniania kogokolwiek (w tym przypadku można odnieść wrażenie, że oceniałem Neymara). Otóż to nie surowa charakterystyka i negatywny opis pana piłkarza NeyJr'a.. Robi co robi i to jego brocha. Świadomość tego, że w porównaniu do niego jesteśmy szarymi, nic nieznaczącymi żuczkami mnie nie opuściła i w żadnym wypadku nie jest tak "że wyżej sram niż dupe mam". Tekst powyżej to jedynie faktyczny stan rzeczy na dzień dzisiejszy. CHyba raczej nikt nie będzie się spierał, że piłkarz (tym bardziej jego kalibru) powinien być profesjonalistą i świecić przykładem ewentualnym następcom, fanom i ogólnie jako postać medialna do 'sześcianu' starać się ograniczyć do minimum wyciek brudów i kocopołów na powierzchnie. Rozumiem, że kompletnie ogarnąć wybryki i siebie samego to nraczej niemożliwe bo temperamentu i gorącej krwi nie dasz rady oswoić. Znam to z autopsji. Z resztą nie unikniesz sensacji i skandali będąc rozpoznawalnym jak pan NJr, aczkolwiek jak wielu innych świetnych piłkarzy idzie się sfokusować na robocie. Gadał i gada wciąż że chce być najlepszy a robi jak widać i słychać wszystko by zyskać miano tego najgorszego z najlepszych ;) Pare "ksywek" obraźliwych mu przylepiłem bo po prostu sam se na nie zapracował. Tak czy inaczej marnuje talent chłopak. Podsumowując to jest tak jak powiedziałeś odnośnie własnego zdania w temacie, że ma gówno do rzeczy finalnie. Prawda to chociażby ze względu na to iż Neymar ma zapewne wyjebane zacnie na typa co obrazuje przebieg jego kariery.. Kasiorka mu się zgadza i jest gicior.. ;) Moim idolem był i jest wciąż Ronaldinho. Niespełniony talent - tak mówią. Z tym, że w oczach ludzi bo jak sam Roni powiedział - on się czuje spełniony. Szlajał się po klubach i uskuteczniał balet notorycznie. Potrafił mimo wszystko wyjść na murawę i czarować skillem hipnotyzując przy tym cały stadion, widzów przed TV i cieszyć się z gry. Nie pierdolił o dupie Maryny i zeszłorocznym śniegu na każdym Pudelku, w Bravo Goal itp. Odpowiedzialność to było pojęcie względne dla Roniego, ale treningi, obozy i okresy przygotowawcze odbębniał. Zaś NJr yy może kiedyś nabierze pokory i naumi się szacunku bo troszkę brakuje mu tych "witamin" ;) Pozdro jeszcze raz i pjona również leci druga.
+40
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Francja zaorana okrutnie. DO tego każdy set na luzaku z zapasem.. Już robią miazge. Do IO urosną bardziej w siłę. Oby zdrowie dopisywało i forma żarła non-stop. złoto olimpijskie to spełnienie marzeń zawodników i całej Polski.. To nie pompowanie w balon. Najzwyczajniej w świecie zasługują jako Repra. Od wielu lat granie na najwyższym poziomie. Zdobyte MŚ, ME, PŚ i zwycięstwa w Lidze Światowej.. ehhh cza dołożyć do tej gabloty z trofeami drugie złoto olimpijskie :)
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Hehehe będzie się musiał pilnować żeby się zwyczajnie na mine wjebać i uniknąć klasycznego samobója. Chodzi o świadomość czy aby przypadkiem nie bałamuci żony, dziewczyny któregoś z kolegów.. Słoneczny i dziki Neapol to nie cool&trendy lans w Mediolanie ;)
+13
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Odejście z Neapolu? To będzie niezdecydowana odpowiedź. Źle i dobrze zarazem jakby się okazało, że zmienia klub. Żle bo to kurde Napoli, dobry zespół i trener kozak blablaablaa. Mnie się wydaje, że zmieniając otoczenie tylko by zyskał. Rozwinął by się piłkarsko, nabrał doświadczenia i rozhulał przy innym stylu gry (nawet może być taki sam - inny trener inne zadania.. świeża bania). Nie twierdzę, że się wypalił w SSCN , ale czasem człowiek odnosił wrażenie, że przydałaby mu się odskocznia - nowa rola i by wówczas na nowo ożył. Nawet nie chodzi tu o przejście do Romy. Gdziekolwiek gdzie poziom klubu piłkarsko będzie stał podobnie. Nie jest powiedziane, że odejście jak to z Napoli to same minusy i lipny krok. Szkoda - fakt, ale Arek ambitna bestia nie do zajechania więc by uniósł ciężar i poszedł jak dzik w żołędzie.
{{comment.created_datetime}}
{{comment.content}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.