Ostatnio dodane komentarze

Dzisiaj | 22:49
Nie chodzi o zwrócenie uwagi, a o nasze własne sumienie. My teraz robimy wszystko by się tam dostać desperacko, ale jakim kosztem? Skupmy się na sobie pokażmy, że ten turniej to nie pępek świata. Myślę, że każdy z nas ma co najmniej delikatne poczucie, że te MŚ są sztuczne, specjalnie dla Kataru inny termin, wiesz że w państwach arabskich się łamie prawa kobiet, wiesz że zginęła tam masa ludzi przy pracach - to nie działa motywująco na pokazanie się tam. Dlatego olejmy ten temat nie zatrudniajmy trenera na chwilę, skupmy się na przyszłości. Z moralnego i sportowego punktu widzenia nie będę miał o to żadnych pretensji. Jeśli jednak biorą Nawałkę na szybko by za wszelką cenę się dostać i się nie dostaną to wtedy nawet nie wiem jak to skomentować, czuć się głupio, że chcieliśmy zagrać u szejków za wszelką cenę i do tego czuć się głupio, że przejebaliśmy 2 lata, które mogliśmy poświęcić na budowanie drużyny? Zaryzykować i może wygrać na chwilę, a na pewno przegrać w dłuższym czasie, czy przegrać teraz po to by wygrywać w przyszłości, co jest rozsądniejszym podejściem? Wygrywasz bitwę by przegrać wojnę, czy na odwrót?
Dzisiaj | 19:17
Wychowany w bogatej rodzinie, po humanie, prawdziwego świata na oczy nie widział, nigdy nie muszący walczyć o nic bo zawsze pod garnuszkiem rodziców. Wychowany na TV i smartfonach wydaje mu się, że TV nigdy nie kłamie, a socjalmedia są centrum wszechświata. To widzę na tym zdjęciu i potwierdza to ten artykuł. Edit: Wgl przeczytajcie opis Niespełniony poeta, student, język francuski i "praca" na tłiterze hahaha. I taki ktoś po humanie mi próbuje mówić jak żyć i kogo mam słuchać xD
Dzisiaj | 15:32
Mów za siebie, nie każdy Polak chce tego mundialu za wszelką cenę, szejki ukatrupiły tam kilka tysięcy ludzi by zrobić ten mundial, może polska tam się nie pokazywać nie będę płakał. Płakał będę natomiast jak stracimy kolejne 2 lata na tymczasowego trenera zamiast budować kadrę na przyszłość.
Wczoraj | 21:11
Przecież się śmieje nie bierz tego na poważnie, po prostu połączyłem fakty że i Higuain miał problemy z wagą i Hazard po tym jak się spotkali w jednej drużynie, zasugerowałem że nauczył się żreć od niego. To nie ma nic wspólnego z Chelsea więc luzuj majty.
Wczoraj | 18:45
Haha xD Tak bardzo chciał się przypodobać, a ten talizman zadziałał odwrotnie. Tak szczerze to mi szkoda chłopa, brak mu silnej psychy wydaje się zbyt emocjonalny, ślepa miłość do Barcy i Messiego go zniszczyła.
Wczoraj | 17:59
Gość dosłownie przeżarł sobie karierę, gdyby o siebie dbał to by tyłu kontuzji nie miał i by takiej zadyszki nie dostał. Zabawne jest to, że jego spadek formy i brzuch zaczął się od spotkania Higuaina w Chelsea xD
Wczoraj | 17:56
"Statystycy docenili występ Polaka" wszystko fajnie pięknie, tylko że statystyki na whoscored oblicza algorytm wyliczający z ponad 200 różnych statystyk, czasem coś tylko korygują jak jest błąd po meczu. Więc to komputer wybrał go do 11, a nie ludzie.
Przedwczoraj | 21:44
Ta nagroda powinna mieć większe znaczenie, tutaj głosowali piłkarze, trenerzy, a nie sami dziennikarze. FIFA to organizacja niezależna, a FF to wiadome gdzie jest wydawane. Jak dalej będą odjebywać tak z ZP i nie zmienią sposobu głosowania to za 10-15 lat nostalagia, która jeszcze utrzymuje ZP minie i pewnie tą nagrodę będą uważać za bardziej prestiżową.
Przedwczoraj | 20:13
Przynajmniej jest szczery, pewnie uznał, że to najwyżej ile jest wstanie wejść, są i tacy.
Przedwczoraj | 19:46
Przecież szczepieni zarażają tak samo, zaszczep babcie i niezależnie czy jesteś czy nie możesz odwiedzać. Jeśli jednak jesteś zaszczepiony a twoja babcia nie i myślisz, że dzięki temu możesz ją odwiedzać to jesteś zdrowo pierdolnięty, bo narażasz ją o wiele mocniej, bo masz większą szansę nieświadomie przenieść wirusa, to szczepiony jest większym zagrożeniem dla nieszczepionych niż odwrotnie. "Nawet jeśli ktoś "u góry" zarabia na tej pandemii, to co?" - to znaczy, że będzie chciał zarabiać dalej i w ich interesie będzie podtrzymanie stanu pandemii. Jest takie powiedzenie, że jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze i dokładnie tak właśnie jest.