Ostatnio dodane komentarze

Dzisiaj | 17:27
Nie, po prostu Sancho przyszedł po hajs, a nie by się rozwijać i wskoczyć na wyższy poziom - nie bez powodu Guardiola go nie chciał. BVB było dla niego tylko odskocznią po większy hajs.
Dzisiaj | 16:51
Hahaha, piękne! Za takie oprawy to szanuje.
Dzisiaj | 12:36
Kurestwo zawsze pozostanie kurestwem, tego się nie da wyleczyć. Spotkał ją ten sam los który zgotowała Lopezowi. Oboje są śmieciami ludzkimi, szkoda tylko w tym wszystkim dzieci bo pewnie wyrosną na to samo mając takie przykłady.
Przedwczoraj | 21:40
Nie sądziłem, że jesteś aż tak niepoważny, porównywać zarobki w ekstraklasie do premier league xD to jak porównywać mercedesa z maluchem haha sprawdź sobie gdzie jest polska liga w rankingu UEFA i sobie porównaj do odpowiadających ekstraklasie lig. I zapewniam Cię możesz pakować miliony, a nawet miliardy w coś, a to nie oznacza, że przyniesie lepsze wyniki, zwłaszcza w tak skorumpowanym kraju jak Polska. Jedyne co zrobisz to napakujesz kieszenie działaczom. Bez dobrej woli, wizji i ambicji pieniądze nie mają żadnego znaczenia.
Przedwczoraj | 06:46
Ale by płacić horrendalną kasę piłkarzom jak na poziom tej ligi to już nie jest za biedna? xD Do nas przyjeżdżają odpady i niewypały z lig zagranicznych by sobie zarobić, pobawić w Polsce i poruchać, słabość ekstraklasy to nie brak kasy tylko tragiczny poziom szkolenia i fatalni trenerzy. Żeby liga była mocna musi być mocna podstawa czyli napływ młodych wyszkolonych zawodników z rodzimego kraju. Tego nie ma, my się podniecamy jednym Kozłowskim tymczasem w Hiszpanii takich Kozłowskich jest cała masa. My zwyczajnie nie mamy kim grać, sprawa jest zjebana w samej podstawie dalej jest tylko domino.
14 paź 2021 | 23:08
Niestety ale genetyka wcale nie popiera twojego toku myślenia, fakty są takie, że każda narodowość(lub nazwijmy to ludźmi żyjącymi w danym państwie) ma swoją specyficzną genealogie. Na przestrzeni lat w wyniku izolacji wykształciły się różnice, różne ludy żyły w odosobnieniu i nabierały różnych cech. Fakt, twoja krew i moja może być dalsza niż Niemca, jeśli jednak weźmiesz pod uwagę całą populację, wykształca się dość unikalny schemat genetyczny przeciętnego Polaka dość różny od przeciętnego Niemca. Nie bez powodu zawsze jak byłem za granicą bez problemu byłem wstanie odróżnić Niemca od Polaka, a nawet Ukraińca od Polaka. Są pewne cechy wspólne u narodowości, które niestety zapewne za kilkaset lat całkowicie zanikną w wyniku globalizacji i każdy będzie wyglądał tak samo, ale na razie tak nie jest. Twój przykład z Japonią jest totalnie nie trafiony, myślisz, że ten dzieciak jakby podrósł nie zacząłby zadawać pytań czemu różni się od rówieśników? Przecież mu nie wyrosną od wychowania oczy jak u Japończyków, przecież może mieć jasne włosy które będą go totalnie odróżniały. Krew polska istnieje jak najbardziej, a żeby nie być gołosłownym to proszę wyszukaj sobie termin "genetyczna mapa Europy".
14 paź 2021 | 12:46
Sportowo był wrakiem piłkarza, sam to przyznaje był totalnie bez gry, a jeszcze były dzbany i "eksperci" co domagali się jego powołania. Najlepsze, że on sam chciał miejsce w kadrze zająć, mimo że nic nie grał. Taki Piszczek mimo, że cały czas grał i to na dobrym poziomie, sam stwierdził, że już nie jest wstanie pomóc w kadrze, co za różnica klas. Wgl jego wypowiedź w stylu jakby miał pretensje, że go nie powołują. Największy plus, że borki i Hajty nie mają swojego kreta w szatni.
13 paź 2021 | 06:29
Przecież tam tyle butelek poleciało, pewnie ze spokojem wybrał sobie nieotwieraną.
12 paź 2021 | 23:13
Ja tylko przypomnę jak zawsze pompuje się balonik jak ona gra i nakłada się na nią presję. Ostatni mecz te nagłówki typu "zniszczyła" "zmiażdżyła" nakładają na nią niesamowitą presję. Niech do cholery dadzą jej grać i rozwijać się, a nie oczekiwać cudów od razu. Wiem że jest na to mała szansa ale jeśli to czyta to niech wie, że kibice są z nią i nikt od niej nie wymaga wygrywania wszystkiego, po prostu ciesz się grą Iga, do wszystkiego dojdzie się z czasem.
12 paź 2021 | 08:38
Problemem Sousy jest to że w sztabie ma swoich, a nie leśnych dziadków, cała śmietanka dziennikarzy, alkoholików, działaczy i reszta grubego towarzystwa nie ma wtyków ani ciepłych posadzek. To tylko o to chodzi. Jeśli dziś nie wygramy to oni będą płakać ze szczęścia.