Ostatnio dodane komentarze

Przedwczoraj | 18:32
Przecież to dopiero początek eliminacji xD
Przedwczoraj | 18:28
Przykro mi ale, "pociski" od hipokryty cisnącemu innym ludziom po matkach czy starych, nie mają dla mnie większego znaczenia.
Przedwczoraj | 18:22
Jedyną oświeconą osobę zgrywasz tutaj ty, małpa by wyczuła taką marną próbę sarkazmu. Będę bronił prawa wolności wyboru każdego człowieka, niezależnie czy miałby wybrać źle czy dobrze. Ten pojazd z Chinami i Muzułmanami no tak tam łamią wolność człowieka to niech u nas łamią też - Brawo, skąd wgl możesz wiedzieć co na ten temat myślę? Polecam się przebadać na narcystyczne zaburzenie osobowości bo wyraźnie masz z tym problem, wydaje ci się, że masz tak bardzo rację, że jesteś gotowy zabrać innym wolność po to by postąpili tak jak ty.
Przedwczoraj | 18:01
Dlatego nie należało nakładać na nią takiej presji, media już okrzyknęły ją faworytką przez startem, a to wciąż młoda dziewczyna i dopiero zaczyna przygodę na najwyższym szczeblu. Niestety nasze dziennikarskie hieny i fanboje robią swoje, na siłę szuka się gwiazd. Nawet w takiej chwili słabości stoją i robią zdjęcia do neta jak płacze, pieprzone hieny. Trzymaj się tam, pracuj i jeszcze przyjdą sukcesy i nie przejmuj się mediami.
Przedwczoraj | 16:34
Jak to jest, że nigdy nie słyszałem o koszykówce 3x3 i nagle teraz główny temat wszędzie. Ktoś to zaczął nagle sponsorować? Czy to dlatego, że tam murzyn gra?
Przedwczoraj | 09:20
Zaczyna się, segregacja ludzi, co następne obozy? Hitler się śmieje w grobie.
Przedwczoraj | 09:19
UWAGA NADCIĄGA TŁUM URAŻONYCH BARANÓW. Cyrk Monty Pythona, parę przekleństw. Ludzie mają tak długie te kije w dupie, tylko szukają pretekstu by się urazić jakimś gównem i wylać swoje żale. Co za czasy.
Przedwczoraj | 08:48
To byłoby ciekawe jakby w przyszłości kuzyni rywalizowali o najwyższe cele, ale czas pokaże czy tak będzie. Z wyglądu są bardzo podobni.
Przedwczoraj | 06:42
W tym kraju nigdy się nic nie zmieni, korupcja, marnotrawstwo i leśne dziadki.
25 lip 2021 | 21:13
Scouci i sztab nie są nie omylni, przykład, Hazard, Dembele, Griezmann, Pogba. Co ich łączy? Duży talent techniczny jak i słabe własne zorganizowanie, psycha i pilnowanie samego siebie. Olbrzymim błędem scoutów jest patrzenie tylko i wyłącznie na możliwości techniczne, co z tej techniki z tego talentu jak nie ma głowy? Moim zdaniem gdzie by ten dzban nie trafił skończyłoby się to tak samo, to nie City zrobiło z niego gwiazdeczkę tylko on sam z siebie. Z obecnych młodych gwiazd to ja nie widzę nikogo, kto by się mógł zbliżyć do Messiego czy Ronaldo, może Haaland, ale większość nie ma do tego głowy.