Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 19:21
Pierwszym do wylotu powinien być Pirlo, bo to pod jego skrzydłami dosłownie wszyscy obniżyli loty. Szukanie kozłów ofiarnych w zespole, który wcześniej przecież grał solidnie jest głupotą.
Wczoraj | 19:18
Super, opcja bez komentarza kusi najbardziej, ewentualnie po angielsku. Tak właśnie powinno być, jest wybór wtedy czuję się docenionym widzem.
Wczoraj | 17:09
Ale co Ty myślisz, że Hazard nie żarł fastfoodow jak był w Chelsea, a przecież był top topów? To nie jakość, a dawka zabija, nawet wodą się zatrujesz jak za dużo wypijesz, Hazardowi po prostu już nie zależy, ma wyjebane. Bez przesady, że jeden burger i już masz zjebaną całą karierę, co to za myślenie. Być może gdybyś zabrał Hazardowi te burgery wtedy w Chelsea może nie byłby szczęśliwy i grał chujowo? Nie każdy organizm jest taki sam, nie każdy może prowadzić taki ultra styl życia.
Wczoraj | 15:10
Zjedzenie fastfooda to jeszcze żadna tragedia, nie każdy musi ultra pilnować diety jak Lewandowski. Gorzej jak ktoś nie zna umiaru i nie traktuje poważnie swojej roboty tyjąc regularnie podczas urlopów.
11 maj 2021 | 11:30
Dobra, już wiem że popełniłem totalny błąd wchodząc z tobą w poważną w dyskusję, serio gościu masz jakiś kompleks, sam się zatracasz spamujac tymi komentarzami. Oglądam mecze Bayernu od dawna i to co mówisz nie ma nawet żadnego przełożenia na rzeczywistość, nie wiem o co chodzi ale zajmij się lepiej czymś poważnym w życiu, bo szkoda czasu tracić na zaginanie rzeczywistości.
10 maj 2021 | 14:50
Dla piłkarza, którego gra opiera się na zwinności, szybkości i dryblingu wiek jest nieco większym wrogiem. Zwłaszcza, że Neymar nie jest jakimś tytanem pracy, lepszy może już nie być chyba, że wstanie pewnego dnia i coś mu się w głowie przestawi, ale to tylko u wuja taka magia.
10 maj 2021 | 09:02
Szukanie igły w sianie, Kimmich jak nie ma lewego niewiele zrobi, to sami jest na odwrót Lewy bez jego podań też słabiej gra. Gadanie kto jest lepszy jest bez sensu, kiedy obaj zajmują inne pozycje, mają inne rolę na boisku i najlepiej grają jak są w składzie razem. Co z tych ładnych podań i wgl jak nie ma komu dostawić tej nogi, co widać było w meczach z PSG.
10 maj 2021 | 08:55
To trochę smutne, że bramkarz obrywa za fatalną dyspozycję całego zespołu, rozumiem jakby Juve remisowalo i zawalił gola na miano punktów, ale cały zespół grał piach i nawet nie byli blisko strzelenia gola.
9 maj 2021 | 23:29
Nie Fabian tylko Drągowski, pora zakończyć ten odwieczny spór i postawić na bramie najlepszego obecnie polskiego bramkarza.
9 maj 2021 | 11:09
To tylko dowodzi jak niepoważnie jest zarządzana Barcelona, żeby zawodnicy mogli sobie decydować jakiego chcą trenera to jakaś kpina.