Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Profil użytkownika Ciuus
  • Zarejestrowany od 1467 dni
  • Dodanych komentarzy 881
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 6098
  • Plusów 4030
  • Minusów 2068
Ostatnio dodane komentarze
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Sam piszesz jak to na najwyższym poziomie Wojtek broni dopiero drugi sezon a wypowiadasz się o nim jako o bramkarzu klasy światowej. Coś tu jest chyba nie tak. Wojtek interwencję ma świetne ale jest bardzo niepewnym bramkarzem. Ale dla większości wystarczy że jest Polakiem więc trzeba podkoloryzować aby wyszło że jest zajevisty czy coś.
-1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Oczywiście, że CR to podróbka w porównaniu do Luisa Nazario de Limy który jako pierwszy nazywany był Ronaldo. Pisząc "Ronaldo" należy brać pod uwagę tylko Brazylijczyka. Drugi Ronaldo o którym mowa to nie Ronaldo a Cristiano Ronaldo. To bardzo istotna różnica. Widać kolejny przykład zdania CAŁEGO ŚWIATA nie dociera do jednostki która wie lepiej i zna się lepiej i na pewno ma racje bo ma inne zdanie niż reszta świata :D Beka
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A mój argument jest taki - Fabian gra na wysokim równym poziomie, a Szczęsny gra w kratkę. Lepiej wybrać zawodnika z bardzo dobrego zespołu który potrafi odwalić klopsa czy zawodnika grającego w średniaku który jest równy już od kilku lat ? Nie nazwisko ani nazwa klubu w którym grasz robi z Ciebie zawodnika. A już na pewno nie reprezentanta kraju.
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Madryt lepiej postepował z Hazardem szantażując Cheslea tym, że pozyska zawodnika za rok za darmo (dogadali się z Hazardem) :D Ale ameby mają powód aby się wyżyć na znienawidzonym klubie :D
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A teraz podaj jakieś rozgrywki w których są ogromne pieniądze i które również to przestrzegają? To że tam jakimś dzieciakom których nikt nie ogląda kilka razy dla przykładu coś tam gwizdnęli to nie znaczy że będą to gwizdać na najwyższym poziomie. To tak jak sędziowanie w koszykowce. W Europie gdzie bardzo mocno kładzie się nacisk na kroki, eurostepy czy dwutakty tak w NBA najlepszej lidze świata taki LeBron James zdobywa punkty po 4 takcie i nikt nawet tego nie zauważa.
-13
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Śmieszne że o przepisach, prawach i powinnościach najwięcej gadają DZIENNIKARZE. Śmiech. Gdyby się tak trzymać wszystkich przepisów to każdy rzut wolny (ruch muru) i każdy rzut różny (trzymanie zawodników) powinien być za każdym razem powtarzalny. Nie ma o czym pisać to trzeba wymyślać bzdury.
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Zachowanie Wojtka w żadnym wypadku nie było adekwatne. Własnie za takie zachowanie wyrzucili go z Arsenalu. Nie za grę czy umiejętności. Własnie za mentalność. Problem w tym, że to jakim poziomem umiejętności dysponuje Wojtek to jest tylko Twoja opinia, a nie fakt. Bo Wojtek w żadnym elemencie umiejętności bramkarskich nie przewyższa Fabiańskiego, a jedyny "adekwatny" TWOIM zdaniem argument za Szczęsnym to to, że gra w Juventusie. Absurdem też jest pisanie o jakimkolwiek mentalu w przypadku Wojtka który akurat z głową i oceną sytuacji na boisku od zawsze ma największe problemy. Jedynym obowiązkiem trenera jest wygranie meczu reprezentacji. Czy Wojtek, zamiast Fabiańskiego w bramce, sprawiłby, że wygrali byśmy którykolwiek z ostatnich 2 meczów ? Nie. Wniosek ? Pod względem obsady bramki Brzęczek nie popełnił błędu. A że gwiazdorka grającego w Juve i mającego wysokie mniemanie o sobie boli fakt że siedział na bramce to już trenera nie powinno to obchodzić. Bo niby czemu ? Brzęczek nie jest rozliczany z zadowolenia graczy ale z wyników jakie robi. Trudno aby Polska piłka nożna się rozwijała skoro takie osoby jak Ty chcą ją opierać na kolesiostwie i powoływaniu za nazwisko. Zupełnie tak jak dzieje się w PZPN, zupełnie tak jak dzieje się w każdej innej instytucji. Jak nie jesteś znany, nie masz nazwiska, nie masz pleców, to nie zasługujesz na grę. W reprezentacji Polski mają grać najlepsi zawodnicy. W żaden sposób nie jesteś w stanie udowodnić, że Szczęsny tym najlepszym bramkarzem jest. Pisanie, że Fabiański jest starszy bo ma 34 lata, również jest absurdem. Bramkarz im starszy tym lepszy. Muszę podawać przykłady czy chociaż na tyle w piłce nożnej się orientujesz ? Fabiański wcale Wojtkowi nie ustępuje pod żadnym względem. Co więcej jest pewniejszy w bramce co udowadnia to za każdym razem gdy gra. Masz taki ogrom przykładów w światowej piłce, że nazwiska nie grają, a wypisujesz takie śmieszne rzeczy i jeszcze zwracasz innym uwagę. Wystarczyło zobaczyć jaka sytuacja była w Realu za Casillasa. Mając takiego wybitnego bramkarza sadzasz go na ławce ? Czyli Mourinho też się nie zna na piłce bo zamiast stawiać na gracza z takimi umiejętnościami wolał postawić na Navasa ? Typowy argument jak nie ma argumentów. Podrośnij :D Dorastałem już jakiś czas temu i na studiach na AWFie w Poznaniu robiąc specjalizacje z piłki nożnej wykładowcy śmiali się właśnie z takiej mentalności jaką prezentujesz. Ale masz racje. To ludzie którzy w tym siedzą i pracują w piłce od wielu lat są głupi, a nie Ty.
-7
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Oczywiście że nie oznacza. Samo to czy grasz w Juve nie robi od razu z Ciebie lepszego gracza. I samo to, że Ronaldo gra w Juve nie sprawia, że CR jest lepszy od Kucharczyka. Sprawia to to jak gra i ile strzela goli. Czy gdyby CR grał w Kotwicy Kórnik byłby gorszy od Kucharczyka który grał w Legii ? Legia przecież lepsza ?
+8
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Gdzie w artykule jest coś o końcu kariery :D ? Jak Messi jest sterydziarzem to Ty również bo tak samo jak Messi przyjmowałeś od swojego organizmu hormon wzrostu. Ale dla niektórych logiczne myślenie jest nieosiągalne.
-4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
A kto Ci wmówił, że w Juve mają lepszych trenerów i speców od wyszkolenia :D Kogo takiego wielkiego Juventus wyszkolił tymi swoimi trenerami i specami od wyszkolenia ? Liczy się kto jak gra a nie kto gdzie gra.
{{comment.created_datetime}}
{{comment.content}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.