Profil użytkownika Rob8s

Senior
  • Zarejestrowany od 1588 dni
  • Dodanych komentarzy 674
  • Dodanych do sportbuzz 19
  • Łącznie ocen 4828
  • +
    Plusów 4386
  • -
    Minusów -442

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane komentarze

23 maj 2020 | 16:20
Za dobry na ligę francuską, za słaby by wyróżniać się w Anglii. Chyba Niemcy to byłby dobry kierunek dla niego.
23 maj 2020 | 09:43
Dodam jeszcze, że z 271 meczów Terry'ego w tym okresie 46% zakończyło się czystym kontem, natomiast Vidić w 211 meczach, 45% z nich zagrał na zero.
23 maj 2020 | 09:30
Wiem, że jako kibic Chelsea mogę być nieobiektywny, ale ja postawiłbym jednak na Johna Terry'ego. W czasie gdy obaj panowie grali w PL (2005-2014) to Chelsea straciła mniej goli (273) niż Man Utd (291). Terry w tym okresie zagrał również więcej spotkań od Vidicia (271 meczów/24 gole Terry, 211 meczów/15 goli Vidic). Statystyki w obronie mają podobne (różnice wynikają jedynie z preferowanego stylu gry - Vidic preferował "starcia w powietrzu"). Natomiast w ataku John dawał więcej od Vidicia. https://www.premierleague.com/players/1353/John-Terry/stats https://www.premierleague.com/players/2935/Nemanja-Vidic/stats
18 maj 2020 | 00:40
Ty natomiast może za dwa, trzy lata, jak w końcu ktoś Ci zdrowo dupę przejedzie (zapewne przedstawiciel cywilizacji, w której przemoc to tylko wg ciebie "zwyrodnienie"), to może przestaniesz oceniać ludzi na podstawie opisu jakiegoś faceta żyjącego sto lat temu, do którego teorii nikt, oprócz pajaców twojego pokroju, nie przywiązuje większej wagi. Czepiasz się pisowni (nie sprawdziłem na wiki, zapisałem nazwisko jak leciało z pamięci, nie znałem tego pana wcześniej) i piszesz o rozumieniu tekstu pisanego, a sam nawet kropki postawić nie umiesz baranie!
16 maj 2020 | 21:36
Czytając twoje "złote myśli" wydaje mi się, że pan Konieczny zapomniał stworzyć odrębnej jednostki taksonomicznej. Mianowicie "cywilizacji zjebów", której byłbyś wzorcowym przedstawicielem.
15 maj 2020 | 14:39
Rurki to masz w głowie. Jestem pewien, że na co dzień sam kładziesz tonę żelu we włosy i depilujesz nóżki by zmieściły się w śliczny dresik. Analizując pochodzenie wynalazków w taki sposób, jak przedstawiasz, to cywilizacja europejska jest pozbawiona jakichkolwiek osiągnięć, bo niemal wszystko pożyczyli o twoich "cywilizacji turańskich". Przypominam, że twoi przodkowie przyleźli z Afryki, tak samo jak ich przodkowie. W Europie starożytnej "kult siły" był również czymś charakterystycznym. To, że możesz pleść głupoty na tym forum za pomocą znaków, to również twory ludów azjatyckich, więc skończ pitolić jacy to oni "źli", a Europejczycy wspaniali. Jeszcze jedno skoro nazizm to wymysł wschodu, to rozumiem, że nurty autorytarne w Europie w XX wieku (faszyzm włoski, portugalski, hiszpański) również są dziedzictwem cywilizacji turańskiej. Polski nacjonalizm piłsudczyków również? (przecież tu też był kult siły). Konieczny miał swoje teorie, a tyś go uczepił, jak jakiegoś guru, bo pewnie to jedyna książka jaką przeczytałeś. Ale cóż można od Ciebie wymagać. Przypominam także, że w XVI-XVIII wieku większość państwa w Europie oparta była na idei absolutyzmu, gdzie władca stał ponad prawem. Każde założeń Koniecznego jest tylko pewnym uogólnieniem, którego elementy są dostępne niemal wszędzie indziej. Za kilka stuleci równie dobrze sytuacja się odwróci i to Europa może być bardziej ortodoksyjna (jak to miało miejsce choćby w średniowieczu). Tak to jest z socjologią, to nauka humanistyczna, która nigdy nie będzie prawdą objawioną, ale dla ciebie Konieczny to wyrocznia i autorytet jak Hitler dla nazistów. Myśl czasem własną głową, a nie ideami innych.
13 maj 2020 | 19:42
Rachunek różniczkowy, opatrunki z gipsu, opis układu krążenia, równania kwadratowe... wymieniać dalej? Jesteś ignorantem, zaślepionym nienawiścią i kretynem do potęgi. Aż dziw, że potrafisz oddychać.
13 maj 2020 | 19:39
Jesteś pewnie turbosłowianinem, bo nie da się czytac tych bzdur. Nikt zdrowo myślący nie plecie takich głupot. Arabowie nic nie wymyślili? Haha. Pewnie. Wszystko to dzieło Polaków. Nazizm jako element cywilizacji wschodu. Co za głupoty. Równie dobrze można powiedzieć, że Polacy to cywilizacja wschodu, bo za taką nas Zachód uważa. Opuść dom i przewietrz umysł, bo coś ci poważnie szkodzi.
13 maj 2020 | 15:43
Dodam jeszcze, że kultura arabska do XV wieku była bardziej cywilizowana niż barbarzyńska Europa z jej wspaniałymi wartościami, na które się powołujesz (wojna trzydziestoletnia, Sacco di Roma, hiszpańska furia, wyprawy krzyżowe itp.). Pozdrawiam
13 maj 2020 | 15:34
Ale bredzisz. Jeszcze nie tak dawno w Niemczech był nazizm, który spowodował śmierć milionów ludzi. ich też uznasz za cywilizację azjatycką (mongolską czy turecką jak ją tam nazywasz). Oni tez nie zrzucili jarzma. U Niemców też działa prawo silniejszego? Haha. Twoje wywody filozoficzne można obalić po sekundzie. Przemyśl swoje poglądy, a nie je wygoogluj. Dobierasz sobie argumenty do tezy. Ja natomiast każdy twój argument o barbarzyństwie ludów wschodnich obalę dokładnie takim samym przykładem barbarzyństwa cywilizacji zachodniej. Pozdrów Josepa Fritzla - wspaniały przykład ojca oświeconej cywilizacji zachodniej.