Profil użytkownika MrUszollo

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 1999 dni
  • Dodanych komentarzy 201
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 1907
  • +
    Plusów 1843
  • -
    Minusów -64

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 23:22
Ok tu na tle słabiutkiego Bochum, ale jeśli Bayern będzie umiał grać tak że jak lewy jest blokowany, lub ma słabszy dzień, a bramki strzela gnabry, Sane czy kimmich, to będą murowanym faworytem do finału LM. A lewy, jak to lewy, swoje dołoży.
Przedwczoraj | 16:20
Biorąc pod uwagę obecną sytuację kadrowa oraz finansowa to najgorsza głupota. Koeman dupy nie urywa, ale pracę wykonuje. A piłkarsko ma barcelona mega braki o czym chyba zarząd zapomniał. Więc teraz zerwać umowę, wywalić kolejne pieniądze w błoto żeby nowy trener nie zrobił wiele więcej bo brak mu wzmocnień. Jeśli tak się stanie będzie to oznaczało że laporta i jego Ludzie to nie mniejsze zło niż bartomeu, a w każdym bądź razie tylko trochę mniejsze. Dajcie Holendrowi popracować dopóki nie unormuje się choć trochę stacja kadrowa i finansowa.
15 wrz 2021 | 08:59
Z jednej strony mówi prawdę, Barca jest w totalnej przebudowie i rozsypce z której coś poskładać to i tak wielki wyczyn, ale o europejskim topie być mowy nie może w obecnych realiach. Z drugiej gada to samo od dłuższego czasu co każe się zastanawiać czy faktycznie zmiana trenera na kogoś bardziej żywiołowego nie pomogła by w tej sytuacji Barcelonie. Przykro było wczoraj oglądać Barcelonę na tle Bayernu, no wyglądało to trochę jak Polska Włochy. Barca nie miała nic do powiedzenia przez 80% meczu a w tych 20% tylko dlatego że Bayern musiał odsapnąć chwilkę. Gdyby nie ter stegen to porażka była by dramatyczna.
14 wrz 2021 | 19:09
Masz rację, tylko to spirala rozpoczętą przez petrodolary. Inne kluby nie mają wyjścia jak tylko grać według tych zasad. A dla słabszych klubów te pieniądze to też latanie dziur w miejsce rzetelnej i rozsądnej polityki finansowej. Patrz Bayern, od lat absolutny top a kasy aż tyle nie wydają. Da się? Nadmierne bogactwo promuje słabo zarządzane zespoły które stac na sprowadzenie każdego. Uniemożliwia za to rywalizację średniaków z najlepszymi. Bo nawet dobrzy ale nie wybitni piłkarze kosztuja kupę kasy jak sam napisałeś na przykładzie Evertonu. Pociąć kwoty transferów na pół i nagle przestanie być potrzebna Superliga i inne podobne pomysły.
14 wrz 2021 | 16:49
Problem polega na tym że większość problemów w dzisiejszym futbolu wynika z niekontrolowanych niczym poczynań petroklubow które gdzies mają FFP i znacząco przyczyniły się do problemów takiej Barcelony czy Milanu. Choć oczywiście zarząd Barcelony cudownie dał dupy po swojej stronie. Ale spirala finansowa która powoduje że liczą się tylko największe firmy a rywalizacja sportowa odchodzi na plan dalszy wynika w dużej części z wielotniej polityki UEFA pozwalającej szejkom na wszystko. Stąd moja antypatia do petroklubow i dlatego cieszy każda przegrana PSG czy city. Mimo że uwielbiam Messiego i lubię Guardiole
9 wrz 2021 | 23:07
Ale ja nie czaje całej tej akcji jak Walker nie jest nawet kurwa czarny. Jaki rasizm jak on wygląda bielej niż wielu naszych budowlańców co na dachach robią. Obrońca się psia mac znalazł uciśnionych czarnych, którzy z kolei obrażać wszystkich innych oraz samych siebie to mogą bo rasizm dotyczy tylko jednego koloru skóry kurwa.
9 wrz 2021 | 16:29
Gwizdanie owszem było nie na miejscu ale " za gest wspierający walkę z rasizmem" przewija się w artykułach co mnie drażni. U nas nie ma połowy tego rasizmu jak w UK czy gdzie indziej na zachodzie. U nas wpierdol dostanie po równo czarny i biały jak się trafi na chętnych ku temu dresów. Rasizm w Polsce jest marginalny a często media przedstawiają tak jak by cały naród mial z nim problem. To trochę tak jak z oskarżaniem wiersza brzechwy o rasizm który z założenia jest antyrasistowski a komuś przeszkadza użycia słowa murzyn bo jest za tępy żeby zrozumieć wiersz. Ktoś nawet wklejał analizę. W naszej mentalności nazwanie czarnego małpa czy rudego ryżym chujem nie wynika z uprzedzenia do tego konkretnego koloru skóry czy cech. Poprostu takie wyzwisko jest trafne i tyle w temacie. Niech oni się ogarną z tym bo mnie to drażni.
7 wrz 2021 | 18:03
Mieliśmy jednego lewego i do tego prawego obrońcę jednego z top europy, drugiego napastnika w życiowej formie z dobrego Napoli, środkowego obr. z Monaco, pomocnika z Sevilli też w życiowej formie. Oraz kilku innych również solidnych, starczy wyliczanki. A teraz wciąż mamy tych samych graczy plus szereg nowych ale na poziomie poprzednim pozostał tylko Lewy, plus kontuzjowany Zieliński, reszta starych z tamtej kadry zanotowała znaczny regres. A poza starymi kadrowiczami ich następcy w większości nie dorastają poziomem nie są to gracze którzy grają w klubach top 3 5 najlepszych lig a wtedy mieliśmy takich w kadrze z 5. Nie wspominając o fakcie że ranking to Zibi obszedl swoimi machinacjami. Teraz mamy graczy poziom niżej niż wtedy i takie są realia. Bo obecnie jak przeanalizujesz nasza kadrę a kadrę albanii to ich zawodnicy grają w lepszych klubach wejdź w skrót meczu przejrzyj ich linie obrony. Lazio, Roma i Atalanta bodajże? Nawet nie sprawdzałem czy tak grają tu się przyznaje ale na papierze nie wyglądamy od takiej Albanii lepiej.
7 wrz 2021 | 17:29
Ta wypowiedź dobrze wróży. Każdy kto odgraża się że zatrzyma lewego jest potem karcony. Mam nadzieję że lewy wbije ze dwie to może zachowamy honor bo przy takiej obronie to jesteśmy śmiało że cztery w plecy.
7 wrz 2021 | 15:58
Cały czas pracuje głównie nad ofensywa a defensywa w każdym meczu popełnia debilne błędy, tracimy bramki jak idioci, całe euro przegraliśmy defensywa i krychowiakiem. Ale po co przejmować się defensywa. Tak nas jutro angole rozjadą że szok. Długo byłem entuzjastą Sousy ale coraz gorzej to widzę, jak obrona tak będzie grała to nic nie ugramy z żadnym przeciwnikiem.