Profil użytkownika Konraddd

Senior
  • Zarejestrowany od 2001 dni
  • Dodanych komentarzy 631
  • Dodanych do sportbuzz 9
  • Łącznie ocen 7086
  • +
    Plusów 6859
  • -
    Minusów -227

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane komentarze

5 gru 2021 | 00:00
Oczywiście, że 300 strzeli, mało tego jeżeli zagra cały następny sezon w Bayernie to dobije do przynajmniej 350(prawdopodobnie) i zostanie mu kilkanaście do rekordu Mullera(365) PS. To jest niesamowite, bo jak liczyłem jeszcze w 2018 to zakładałem, że Lewy jeżeli pobije ten rekord to gdzieś w okolicach 36 roku życia, lub później a teraz jest bardzo prawdopodobne, że do końca 2023 prawdopodobnie rekord będzie pobity. Czyli do 2 lat max(tak przypuszczam).
4 gru 2021 | 22:51
Hamann już pod koniec sezonu 2019 za nim Bayern wygrał LM, ale już lał po kolei mocne zespoły, zaczął pozytywnie wypowiadać się o Lewym. Wcześniej miał zarzuty do Lewego, że ten w LM głównie w fazie pucharowej z topowymi zespołami nie strzela decydujących bramek od kilku sezonów, co było niestety prawdą, jednak właśnie w 2019 roku się zmieniło, bo Lewy w dwumeczu w 1/8 LM z Chelsea wygranym przez Bayern 7-1, miał bezpośredni(gol lub asysta) udział przy wszystkich bramkach - 3 gole i 4 asysty, później strzelił 1 bramkę i zaliczył asystę w 1/4 LM z Barceloną, następnie 1 i asystę w 1/2 LM z Olimpiquem Lyon. W finale z PSG jak wiadomo nie strzelił, jednak tam zdecydowała jedyna bramka Comana, a wcześniejsze mecze Lewego walnie się do tego finału przyczyniły(10 meczów 15 bramek i 6 asyst). I właśnie Hamann zmienił zdanie i zaczął chwalić Lewego, więc dajcie mu już spokój!
4 gru 2021 | 21:11
Nie zdobędzie armatki? Ma 4 bramki przewagi, jak nie złapie kontuzji to jest szansa, że zakręci się w okolicach rekordu z poprzedniego sezonu, na razie zakładając, że utrzyma skuteczność i zagra w pełnym wymiarze czasowym do końca sezonu to strzeli 40 bramek.
4 gru 2021 | 21:00
Haha nie jest to odkrycie, matematyka wystarczy, że idzie ze skutecznością na okolice rekordu, zobaczymy czy utrzyma i minimalnie poprawi...
4 gru 2021 | 11:22
Świetnie, bardzo dobrze, bo teraz delikatnie dłużej się kurował niż poprzednio, wchodzi teraz w indywidualne treningi, więc będzie gotowy na mocny obóz przygotowawczy z Derby i bardzo dobrze, bo jest szansa, że jak znowu mu się nie przytrafi jakaś kontuzja to będzie gotowy na mecze barażowe do MŚ 2022.
4 gru 2021 | 11:03
To jest starra grafika, na ten moment Lewy w tym sezonie ma 64 bramki + 10 asyst czyli 74 a nie 58...
2 gru 2021 | 15:57
Żałośniejsze ramy ma ZP, ponieważ poprzednie głosowanie za rok 2020 zakończyło sie na początku listopada tamtego roku a mimo to ramy tego rocznej ZP zaczynały się od 1 stycznia, czyli ucięto prawie 2 miesiące, po czym teraz głosowano do 23 października, czyli to jest 10 miesięcy około, ale 2 miesiące poprzedniego roku nie zaliczyły się do żadnej ZP, co jest żartem, bo w listopadzie i grudniu, wiele kolejek lig jest rozgrywanych oraz kilka meczów fazy grupowej LM. Myślałem, że jak FIFA THE BEST jest 13 stycznia to będą brać pod uwagę cały rok kalendarzowy, ale gdzie tam, przez to, że glosy są wysyłane w dłuższym okresie to kombinują jak koń pod górę. Niech zrobią normalną galę, zbiorą nawet mniejszą ilość specjalistów, ale niech oni głosują w dniu przyznania tytułu, dodatkowo eksperci niech zbierają statystyki i niech to będzie wcześniej przed głosowaniem przytaczane i skończy się temat wygrywania najbardziej popularnych zawodników, bo to właśnie przez to, że nawet jak oceniają to dziennikarze którzy powinni interesować się z racji wykonywania zawodu dziennikarza, piłką, to tak czy inaczej nie ma takiego który by interesował się grą każdego zawodnika i wtedy właśnie decyduje popularność, bo dziennikarze szczególnie z tych biednych krajów nie mają możliwości obiektywnej oceny. ZMIANY!!!
2 gru 2021 | 15:47
Nie ma co mówić Szymański zrobił duży krok do przodu ostatnio, wcześniej grał dobrze, ale brakowało mu liczb, teraz jak na razie ma je świetne. Tak po za tym na whoscored ma drugą najlepszą średnią ocen z występów w tym sezonie - 7.50, przed nim tylko Malcolm, który zagrał kilka meczów mniej i bardzo prawdopodobnym jest, że jeżeli Szymi utrzyma tę formę to będzie najlepiej ocenianym ratingowo zawodnikiem we względnie mocnej Rosyjskiej lidze i mocnym jak na nią Dynamie Moskwa. Ewidentnie zasługuje na transfer do sporo lepszego klubu z mocniejszej ligi.
26 lis 2021 | 16:48
Głupie porównanie, Messi porusza się w środku pola gdzie jest bardziej w obrębie piłki, napastnicy głównie poruszają się w ataku gdzie w momencie posiadania piłki przez przeciwnika, wymieniają tę piłkę między sobą obrońcy, dużo trudniej jest wtedy odebrać piłkę i ma się mniej okazji. Podobna ilość tackles i recoveries raczej świadczy niekorzystnie o Messim z uwagi na obręb boiska w którym się porusza...
25 lis 2021 | 20:56
Ogólnie szacunek dla Reusa, jednak nie widzę u większości zawodników obowiązku w byciu lojalnym jakiemuś klubowi z Niemiec, wątpię gdyby nagle większość piłkarzy którzy odeszli będąc w formie i mając wyrobioną markę w BVB, gdyby nagle przestali grać to co potrafią, to klub BVB stałby za nimi murem, co to za lojalność, trzeba pamiętać, że klub to wciąż pracodawca a większość pracodawców szanuje swoich pracowników wtedy kiedy dają im wartość dodaną, a gdy nie są im potrzebni to się ich pozbywają, dlaczego więc pracownicy mają zachowywać lojalność klubowi gdy sami dali mu dobre wyniki i dzięki temu lepsze zarobki? Większość z tych piłkarzy nie była wychowankami Borussi, gdy byli w formie dawali jakość BVB i za to powinni być szanowani, to, że odszeli w żaden sposób nie jest dla nich niczym negatywnym.