Profil użytkownika przemek32143

Senior
  • Zarejestrowany od 1793 dni
  • Dodanych komentarzy 677
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 9868
  • +
    Plusów 9076
  • -
    Minusów -792

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Przedwczoraj | 15:29
Świątek może być najlepszą tenisistką na kortach ziemnych w historii kobiecego tenisa. Oby tylko zdrowie dopisywało.
15 maj 2021 | 16:04
Jeeeeeest, jeeeest nikt mu tego nie zabierze, sam sobie to wyrwał, przeciwko naturze, przeciwko rywalom, pięknie, jest rekord!!!!- cytując klasyka. Brawo Robert, jesteś wielki.
15 maj 2021 | 13:08
Jak to możliwe że na tak prestiżowym turnieju nie ma krytego dachu. Przez takie coś niektórzy będą faworyzowani w półfinałach. Co do meczu ze Svitoliną, to bez wątpienia był jej najlepszy występ na kortach ziemnych w tym sezonie. Nie podpalała się na szybkie kończenie akcji, co było kluczowe. Wypunktowała Ukrainkę na swoich regułach. Widać że przeciwniczki które grają defensywnie(Halep, Svitolna), dużo bardziej pasują Polce. Jej półfinałowa rywalka też należy do tego grona, co powinno pomóc Idze. Oby tylko bez kontuzji, bo najważniejszy jest RG.
13 maj 2021 | 15:04
Jeden z najgorszych jakościowo meczów tego turnieju. Mnóstwo niewymuszonych błędów, cała masa głupich decyzji obu zawodniczek i przełamanie za przełamaniem. Dla neutralnego kibica był to horror. Jedyny plus tego meczu to wreszcie mecz w którym Iga odwraca wynik i wygrywa, mimo że to rywalka miał więcej szans. Do tej pory Polka przegrywała za każdym razem kiedy coś jej nie wychodziło. Fajnie że zaliczyła pierwszy ćwierćfinał w turnieju Masters 1000, ale z taką grą nie ma szans w następnym meczu. Nawet kontuzjowana Muguruza ją gładko zastopuje. Ale miejmy nadzieję że to zwycięstwo coś odblokuje w głowie Igi. Bo kiedy jak nie teraz ?
13 maj 2021 | 13:11
Mam nadzieję że naszprycują go środkami przeciwbólowymi i jakoś zagra. Nawet jakby miał stracić Euro. Lepszy rekord który może przetrwać 50 lat niż jeden mecz więcej Polski na Euro. Nie ukrywajmy że to nie jest drużyna z 2016 i nie zawojujemy Euro nawet z najlepszym napastnikiem 21 wieku.
3 maj 2021 | 21:23
Różnica w serwisie to jedno, ale martwi że Iga nie wyciąga wniosków z przegranych meczy. Jeśli odrzucimy poprzedni RG to jest to kolejny mecz z czołową zawodniczką, gdzie Polka ma momenty gdzie gra świetnie budując akcję i rozrzucając przeciwniczkę, a zaraz później zaczyna robić masę błędów, szukając na siłę uderzeń kończących. Tak jakby nie rozumiała, że nie jest Osaką czy Sabalenką i taka gra do niczego nie prowadzi. Potrafi grać wymiany i konstruować punkty ale nie trzyma się tego, tak jakby się bała, że nie wytrzyma fizycznie. Nie rozumiem tego.
3 maj 2021 | 20:52
Stało się to co było przed meczem najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. Barty podejdzie skoncentrowana do meczu i wypunktuje Świątek jak juniorkę. Polka podobnie jak w meczu z Azarerenką na zeszłorocznym US Open dobrze zaczęła, ale w miarę z biegiem czasu jej poziom spadał. Oczywiście poza kilkoma przebłyskami serwis był na bardzo słabym poziomie. Nie dość, że nie dawał bezpośrednich punktów to przyniósł masę podwójnych błędów. Tak jak w meczu z Halep na AO wyszło że Iga nie ma planu b. Jeśli zaczyna coś nie wychodzić to cała jej gra leży(samo to że Świątek nie potrafi wygrywać meczów po przegraniu pierwszego seta jest bardzo niepokojące, jakby nie miała tego charakteru który cechuje najlepszych tenisistów i tenisistki którzy potrafią odwracać losy spotkań). Ogólnie można powiedzieć że Iga nie gra źle, może regularnie wygrywać z przeciętnymi tenisistkami i przy szczęśliwych losowaniach dochodzić do wysokich faz w turniejach, ale z tak słabą psychiką i brakiem regularności nie ma szans na top 3 czy top 5 w rankingu. Nie powinno się też mierzyć oczekiwań dla Igi względem French Open 2020. To był gigantyczny sukces, gdzie można powiedzieć że wszystko zagrało, ale to była na tą chwilę anomalia. Polka nie jest w stanie w tej chwili takiego poziomu utrzymać więcej niż 5-10 minut. Można mieć tylko nadzieję że będzie się rozwijała jako tenisistka i w pewnym momencie znowu wszystko zacznie jej wychodzić.
1 maj 2021 | 22:48
Po dominacji w piłce reprezentacyjnej wreszcie przyszedł czas na tryumf klubowy.
1 maj 2021 | 16:12
Ale Barty przeważnie tak gra z słabymi rywalkami. Podnosi poziom na najważniejsze rundy i mocne nazwiska. Nie bez powodu ma bilans 6-0 w tym sezonie z top 10.