Profil użytkownika Reegrez

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 2229 dni
  • Dodanych komentarzy 1566
  • Dodanych do sportbuzz 1
  • Łącznie ocen 19242
  • +
    Plusów 16180
  • -
    Minusów -3062

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
Ale ja lubię obrażać ludzi.
Zwiń
Wczoraj, 20:34
avatar
Co to jest za klub Pumba jakaś, sezon by już nieroby zaczęły jak Premier League.
Zwiń
Wczoraj, 20:33
avatar
Ronaldinho też by nie wygrał za czasów Messiego i CR7, do tego obecna reprezentacja Brazylii jest chyba 3 razy słabsza, niż kiedyś.
Zwiń
Wczoraj, 15:45
avatar
Ty kurwiu bez szacunku przecież to informacja od jednego z najbardziej zaufanych dziennikarzy w środowisku piłkarskim.
Zwiń
Wczoraj, 15:39
avatar
Verrattiego bym wziął, zawsze mi imponowała jego gra jak oglądałem jakieś pojedyncze mecze PSG w LM, bo ligi ogórków oglądać nie będę. Z nim w środku pola a bez niego to zupełnie dwa różne zespoły, do tego świetne wychodzenie spod pressingu z czym City ma problemy z zespołami, które robią to dobrze jak Liverpool.
Zwiń
Wczoraj, 15:37
avatar
To jest ten Neymar 2.0 co jeden sezon pograł?
Zwiń
Wczoraj, 11:59
avatar
Ale będzie musiał pokazać w Barcelonie. Messi w swojej karierze pokazał na boisku więcej niż Lewy, a nie nazwałbym go liderem PSG.
Zwiń
30 lip 12:27
avatar
O kurła chciałbym zwrócić uwagę, bo chyba jeszcze nikt tego nie zrobił, że według redaktora City sprzedało Sterlinga do City Lul, ale beka.
Zwiń
23 lip 11:10
avatar
Co Wy macie z tym powtarzaniem komentarzy jak debile, jeden na samej górze już zwrócił na to uwagę, drugi pod spodem jeszcze wcześniej, wchodzisz 11 minut później i "O kurła napiszem to samo", internetowy odpowiednik ludzi "Powiem ten sam żart, który kolega mi przed chwilą opowiedział, tylko głośniej"
Zwiń
23 lip 11:09
avatar
Ale oddać dwóch swoich najlepszych strzelców, jak Holand nie będzie strzelał czy to przez kontuzje, czy po prostu brak formy to pepe Guardiola będzie miał problem. Zawsze tej gnidy Sterlinga nie lubiłem, ale mimo wszystko.
Zwiń
23 lip 11:07