Profil użytkownika Apwel

Kluczowy zawodnik
  • Zarejestrowany od 2228 dni
  • Dodanych komentarzy 3883
  • Dodanych do sportbuzz 5
  • Łącznie ocen 40303
  • +
    Plusów 32282
  • -
    Minusów -8021

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
To że ty zapierdalasz za 3k brutto to nie znaczy, że ktoś inny musi. Jakby mi pracodawca powiedział że mi opierdala 4k brutto bo tak to bym się zaśmiał w ryja i zmienił pracę ale najpierw bym solidnie to skonsultował z prawnikiem. Matko aż strach że takie zjeby jak ty mają na równi głos ze mną podczas wyborów.
Zwiń
11 sie 16:49
avatar
Pisz ładnie o Barcelonie i Lewandowskim to będą plusiki. Patrz robimy test. Lewandowski to świetny transfer a Barcelona (znów) idzie po tryplet!
Zwiń
9 sie 23:54
avatar
Kto by pomyślał że na portalu katalonskim ktoś się nie zgodzi z faktami. Mega mnie zaskoczyła reakcja 🙃
Zwiń
8 sie 10:44
avatar
Ja pierdole, niech ta jebana Barcelona w końcu do półfinału LM dojdzie to zacznijmy wtedy cokolwiek marzyć. Lewandowski w Barcelonie to jak jakiś gimbusiarski transfer w Fifie i będziecie plussowac kiedyś ten komentarz łby :) dodam tylko przed zesraniem się kataloncow, proszę nie próbować siać fermentu kosztem drużyny z Madrytu, realny poziom przypominam to drużyna pokroju Eintracht.
Zwiń
8 sie 00:04
avatar
Niesamowity piłkarz. MVP pucharu gampera. Gratulacje Robert.
Zwiń
7 sie 23:51
avatar
Ale na chuj to porównywać? Trafił i tyle, przecież to kurwa była parodia ale wpadło i tyle. Rozejść się.
Zwiń
7 sie 09:18
avatar
Zastanawiam się napletico jakie realne korzyści masz z robienia z siebie klauna co chwilę.
Zwiń
4 sie 13:48
avatar
''IKS DE alem kurwa zabawny. Zwaliłem konia 5 razy już więc spróbuję wkurwic poważnych ludzi na meczykach, niech wiedzą że jestem zakompleksionym pryszczatym rudym najduchem iks dedede''
Zwiń
3 sie 22:09
avatar
Wystarczyło by odjebac ten mocarny Allianz co miał zapłonąć 😂
Zwiń
2 sie 16:22
avatar
Zwyczajnie to ty jesteś durniem pisząc że klub jest największy na świecie bo plebiscyty wygrywa, no stary pokazuje właśnie swojemu ziomowi co kibicuje od dzieciaka Barcelonie i twoja odklejke i sam nie wierzy co czyta. Argument Messiego złotej piłki 😂. Plebiscyty wygrywają dzieciaki a tymczasem w Realu dzieciaki wygrywają LM. ALE SA GORSI BO W PLEBISCYCIE PRZEGRALI. Kończę z Tobą dyskusje bo uczulenie mam na ludzi ze schizofrenia.
Zwiń
30 lip 15:30