Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Profil użytkownika Leon123456
  • Zarejestrowany od 1221 dni
  • Dodanych komentarzy 383
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 4230
  • Plusów 3545
  • Minusów 685
Ostatnio dodane komentarze
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Niech ktoś powie Bońkowi, że Austria była lepsza, bo facet żyje w innym świecie i tego nie ogarnia.
+4
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dobrze, że Nike pozwolił sprzedać Hazarda do Realu, bo sezon byłby stracony, patrząc na ich wyniki.
+13
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Poziom na meczykach to katastrofa (nie ekologiczna, a edukacyjna). Gówna wylewa się tu więcej, niż w Warszawie do Wisły, LOL
+16
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Myślał, że jak jest w Anglii to może czuć się jak u siebie i mu wszystko wolno, ale szybko mu "uchodźcy" wytłumaczyli gdzie jest pana anglika miejsce, gdy opuszcza budynek klubowy, LOL
+12
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
to nie była taktyka, tylko rozmowa motywująca.
-5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Ja bym był bardziej skłonny ku temu, że prędzej hejterom brak mózgu, niż trenerom taktyki. Nawet kibice układają taktyki, grają w różne menagery, by bawić się taktyką, więc mówienie, że trener reprezentacji nie ma taktyki to straszna głupota. Oni po odprawach taktycznych wiedzą co ma grać zawodnik na konkretnej pozycji, na każdej pozycji są inne zadania, widać nic się nie zmieniło w taktyce, więc trener uznał, że skoro wiedzą co mają grać to tylko powie im obu coś motywującego. Inna sprawa jest taka, że taktyka Brzęczka jest kiepska i nie przekonuje nikogo, oraz rosnie nam piłkarz niezbyt bystry, skoro nie rozumie że takie wypowiedzi zostaną przez media wykorzystane do hejtu. Chyba niewiele się w Arsenalu nauczył, bo wydaje mi się, że w dużych klubach zwracają uwagę na to jak piłkarz powinien zachowywać poza boiskiem oraz jak komunikować się w mediach, by nie było problemów.
+22
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nie wiem skąd to lamento. Od dawna wiadomo, że mamy Lewandowskiego - który nam bramkami załatwia awanse na duże turnieje - i potem długo nic. Teraz doszedł jeszcze trener, który nic wielkiego jeszcze nie pokazał, a już Boniek zrobił z niego selekcjonera. Pokopali trochę, bez pomysłu, jakby pierwszy raz ze sobą grali, a taktyki jeszcze nie przygotowano, i do domu. Lewy nie dał goli to reszta nic nie pokazała.
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
1. Z faktami się nie dyskutuje, a ty to robisz. Czarni pojawili się w Ameryce Płn bo ściągnęli ich tam biali, koniec kropka. A jak chcesz jeszcze coś w tej sprawie dodać, to może że to biali w wojnie secesyjnej, wywalczyli czarnym wolność, LOL. 2.A czyja to wina, że Europejczycy mieszkają w cywilizacji, a Afrykanie w buszu? Boga, kosmitów, rasistów, czy może ich samych bo wolno się rozwijają? 3.Tylko w Afryce są konflikty wewnętrzne, a nie słyszałeś choćby o IIWŚ, o żelaznej kurtynie, wcześniejszych innych konfliktach? W Europie nie ma walki o władze i pieniądze? Jakoś Europejczycy potrafili się rozwijać mimo różnych problemów. 4. Ja nie uważam, że " carni to rasisci ktorzy tylko czychaja na bialego czlowieka", ja uważam, że jesteś idiotą i rasistą, o poglądach lewicowych, który wini białych za... właściwie nawet nie wiem za co, wiec powiem, za wszystko o spotyka czarnych. Dlatego twoje argumenty są tak głupie, bo są emocjonalne, zakorzenione w głębokich kompleksach i oparte na poprawności politycznej, a nie logiczne i merytoryczne. I nie, nie zamierzam jechać do Afryki by się czegoś przekonać, powiem więcej, zamiast mnie tam wysyłać, może najpierw pojedz tam sam, bo to śmiesznie brzmi "pojedz tam i się przekonaj, ja wiem jak tam jest z telewizji", LOL A bananami rzucają idioci, których nie brakuje na całym świecie. Jest wiele miejsc na świecie, gdzie biali są bardziej prześladowani przez czarnych czy arabów, nawet w UE i nie słyszę by świat nazywał to rasizmem. Nie wiem co ty chcesz udowodnić tym biadolamento, chyba nawet nie chce wiedzieć, bo domyślam się, że to iż źli biali rasiści są wszystkiemu winni co spotkało czarnych. Idz przelej na pomoc Afryce wszystkie swoje pieniądze i nie pierdol. PS. obrażany piłkarz raczej nie jest biedniejszy od tych, którzy go obrażali, bo taki też był twój inny głupi argument.
+10
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Masz syndrom Jezusa Chrystusa? To nie twoja wina, że istniało niewolnictwo i kolonializm. Za nazizm, jako biały, też nie jesteś odpowiedzialny. Naprawdę to nie twoja. Dzisiejsi czarni nie są też prześladowani przez białych, nawet czerpią profity z czasów niewolnictwa np. w USA, gdyby ich przodkowie nie zostali sprowadzeni do Ameryki, gdzie byli prześladowani i mordowani (jak piszesz), to dzisiejsi czarni nie żyliby w USA, nie robili by kariery we wszystkich dziedzinach życia, tylko mieszkaliby w Afryce i klepali biedę płynąc na pontonach do Europy. W RPA, gdyby nie biali, było by tak samo jak w innych krajach afrykańskich, gdzie czarni prześladują czarnych, bo biali sprowadzili tam rozwój i cywilizacje, a gdy oddali władze czarnym, są prześladowani przez czarnych, którzy nie potrafią rozwijać kraju, a jedynie potrafili obalić poprzedni system i nic w jego miejsce nie zbudowali. Rasizm działa w obie strony. To nie jest tak że jak biały coś zrobi czarnemu to jest rasizm, a jak czarny coś zrobi białemu, to sprawiedliwość dziejowa. Poza tym biali dali czarnym szanse rozwoju, nie odwrotnie, więc przestań lamentować jak to mamy ich jeszcze całować po tyłkach, by nie czuli się urażeni.
+28
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jestem za ale dlaczego tylko piłkarze? Premier Włoch zamykając porty przed imigrantami z Afryki wyraźnie dał do zrozumienia, że nie są mile widziani we Włoszech.
{{comment.created_datetime}}
{{comment.content}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.