Profil użytkownika Patisson

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 1697 dni
  • Dodanych komentarzy 435
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 1830
  • +
    Plusów 1685
  • -
    Minusów -145

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Wczoraj | 22:03
No właśnie, tak byli zajęci "zakładaniem" SL że zapomnieli pytać o Milika xd
Wczoraj | 22:02
Karłem (moralnym) to ty jesteś. Stary czy młody i tak na ogromny wpływ na grę.
Przedwczoraj | 12:53
Szczury uciekają z tonącego okrętu. Nie wiem co gorsze czy skok na kasę JPM czy ten odwrót po kasę z UEFA. Ciekawe czy Barcelona wyda komunikat, długi same się nie spłacą, a jak tu jeszcze Haalanda kupić. xd
Przedwczoraj | 12:48
Mój komentarz o siatkówce był nawiązaniem do pomysłu Pereza, absurdalnego swoją drogą. Ale polecam zapoznać się z wierszem Tuwima "mieszkańcy".
Przedwczoraj | 12:43
Właśnie po to jest system spadków i awansów żeby słabeusze grali na poziomie adekwatnym do ich umiejętności. Motywacją dla takiej Barcy powinna być walka o mistrzostwo i udział w LM. Przykład z wczoraj Brighton & Hove Albion niby taki mizerny klubik, szesnasty w lidze, marny budżet, mierzył się z wielką Chelsea (klubem z ESL) walczącą o LM i punkty urwał, a niewiele brakowało aby wygrali. Grają (BHA) na prawdę coraz lepiej za Pottera, nie kupują piłkarzy, na których ich nie stać, sprzedają drogo, kupują tanio. Pewnie nie mają długów które wymagają pompowania pieniędzy z Kataru czy Dubaju. Taki Bissouma pójdzie pewnie za 30 mln, z drugiej strony masz Chelsea, która ma 18 piłkarzy do grania na topie, czyli co tydzień 7 z nich bierze hajs za nic. Co do drugiego akapitu, to nie, nie osiągnęłyby wyższego poziomu ani prestiżu. LM bez największych staje się słabą LE, a obecna LE tym nowotworem Conference League. Bez tych największych ekip nie ma takich pieniędzy i zainteresowania, bez pieniędzy nie ma transferów, bez zainteresowania nie ma sponsorów. Bez obu nie są w stanie utrzymać najlepszych piłkarzy więc nie ma podniesienia prestiżu i poziomu. Twoje myślenie jest idealistyczne, romantyczne, ale oderwane od rzeczywistości, że kluby ECL będą wspierać małe kluby. UEFA zalewa betonem puchary- kluby z top 5 lig nie muszą się kwalifikować, ale zdarzają się Ferencvarose czy inne Legie, a to się takiemu Laporcie nie podoba. Nie bierz tego jako atak na siebie, ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że w tej maszynce do kasy było by miejsce na sport.
Przedwczoraj | 12:11
Przecież mamy jedno miejsce, które okupuje Szczęsny drugi Fabian a Drągowski jest może na 3/4/5 miejscu. Młodsi od niego też zbierają swoje szlify po innych mocnych klubach. Może być tak że wszystko jedno gdzie będzie grał bo dla kadry będzie wyborem nr 4 zawsze. Choć potencjał chłop ma ogromny.
20 kwi 2021 | 23:34
No właśnie, gdybyś nie mógł rywalizować z tymi na wyższym poziomie chciałoby Ci się biegać na poziomie powiatowym? Raczej byś to olał. Dobrych też powinno się wyłaniać na drodze rywalizacji, osobiście nie wierzę w to, żeby dopuścili Sewillę, bo jej już kibicuje mnie ludzi. Poza Perezem, Agnellim, Abramowiczem i Laportą to jakieś randomy są. Z czego Laporta jest w tym towarzystwie najbardziej potrzebujący. Projekt ten nie upada, co najwyżej będzie odroczony
20 kwi 2021 | 22:57
Kryteria wg mnie będą takie Perez powie "West Ham się nie nadaje" i West Ham nie pogra. Pięć to strzał w pysk, klub typu Leicester jest w stanie zatrzymać piłkarza, ale przychodzi Barcelona daje pensję razy trzy i cześć. Obecność Arsenalu to beka, 9 miejsce BPL, czwarta siła w ... Londynie. Masz rację, głupi przykład, bo na każdego kozaka znajdzie się inny kozak. Jeśli ktoś biegałby więcej, trenował ciężej od Ciebie przed zawodami to był w stanie zrobić Cię z palcem w kudłatej du***. A te kluby zrobiły coś takiego: przychodzi Asaf i mówi "nigdy mnie nie dogonicie, co byście nie robili, idę na zawody krajowe"
20 kwi 2021 | 18:43
Jeśli byłaby możliwość dostania się do elyty to dlaczego mieli by ich wyrzucać? Ale sęk w tym, że te kluby NIE CHCĄ grać ze słabymi drużynami, które generują mniejsze zainteresowanie, czyli ich mecze nie sprzedają się tak dobrze. Ja rozumiem, że atrakcyjność meczu Real vs Legia, np. w Holandii była mizerna, ale kluby chciały zarabiać mnóstwo kapuchy, działacze UEFA to debile (i zachłanne gnidy), co spowodowało powiększenie liczby zespołów w LM, dołożenie nudnej i spuchniętej do granic absurdu LE i tego nowego cudaka.
20 kwi 2021 | 18:35
To fajny pomysł. Ba nawet nazwa dobra "Liga nad Ligami". Ale nikomu nie chodzi o rywalizację tylko o betonowanie. UEFA chce zagarnąć tyle kasy ile się da tworzą puchary, których nikt nie ogląda, LE i ten nowotwór Liga Konferencji są tak intrygujące jak wyraz twarzy TikTokerki. Beka z obecności w tym towarzystwie Arsenalu. Nottingham Forrest wygrał Puchar Mistrzów dwa razy, Aston Villa też, a Arsenal???? ??? ?????????????