Profil użytkownika Patisson

Senior
  • Zarejestrowany od 2089 dni
  • Dodanych komentarzy 959
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 3842
  • +
    Plusów 3409
  • -
    Minusów -433

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

avatar
XD Zadbali o komfort psychiczny gościa, który nawet nie wie, że Polska to nie region w Rosji ale potencjalnie mogło mu być przykro XD
Zwiń
Wczoraj, 11:52
avatar
Wg mnie jest to dobre rozwiązanie. 1. Jeśli podpisze i będzie w formie, a jego kolega Aubameyang zostanie, to Barcelona ma dobrego skrzydłowego na parę lat. 2. Jeśli podpisze, ale jego forma poleci to Barcelona może na nim zarobić. 3. Jeśli nie podpisze to Barca nic z tego nie będzie miała.
Zwiń
17 maj 12:02
avatar
Przed "i" nie ma przecinka. ;) Ja akurat chciałem chłopaka w pewien sposób pochwalić, ale też wyśmiać ludzi którzy mówią "łał ale jesteś dzielny". Ku mojemu zdziwieniu zostałem z góry uznany (tak jak wszyscy tu) za homofoba.
Zwiń
17 maj 11:53
avatar
Ciekawe(?) jest wasze (redakcji) zachowanie, z jednej strony można powiedzieć, że to chwalebne, że dbacie o to żeby żaden homokeksualista nie poczuł się źle, czytając nieprzyjemne komentarze pod postem o coming-out piłkarza. ALE Z drugiej strony CZY NIE ZAŁOŻYLIŚCIE ŻE WASI CZYTELNICY TO W ZNACZNEJ WIĘKSZOŚCI HOMOFOBY? XD Obrzydliwe zachowanie. Plus chyba was nieco poniosło jeśli uważacie że w jakiś sposób te komentarze dotrą do tego chłopaka XD
Zwiń
17 maj 11:49
avatar
A podobno Levante miało szczęście, że grają TERAZ z Realem, gdyby musieli wygrać i to wysoko byłaby dwucyfrówka XD
Zwiń
13 maj 14:09
avatar
Barcelona, która przespała pół sezonu, zajmie drugie miejsce w lidze... Brawa dla Sewilli, Villareal, Betisu czy RSSS, tak spierniczyć sobie sezon to nierzadka sprawa.
Zwiń
11 maj 09:42
avatar
1. Wyłącz internet raz na jakiś czas bo ci szkodzi! 2. Wyłącz TV raz na jakiś czas bo ci szkodzi! 3. Skąd to wiesz? Masz DeLoreana? Widziałeś alternatywną przyszłość Kowalczyka? Zaskoczę cię sherlock'u (i inne twoje multikonta) 90% ludzi spożywa alkohol, a dziennikarze i piłkarze nie są w tych 10% niepijących, po drugie bebdzia, nie wszystko co znajdziesz w internecie jest prawdziwe, na poważnie i dokładnie takie, jak w rzeczywistości.
Zwiń
9 maj 07:23
avatar
Tym bardziej, jak spojrzeć ilu polskich piłkarzy zagrało więcej meczów w barwach hiszpańskich klubów. Ostatni dwaj (Krychowiak i Kądzior) mają w sumie 66 występów.
Zwiń
8 maj 13:15
avatar
Ale merytorycznie... 1. Bełkot - subiektywna opinia 2. Najebany na TT - domysły A trzecie zdanie to popis żenady: ad personam, wymysł i chamstwo.
Zwiń
8 maj 13:11
avatar
Oni wychowankami grają XD
Zwiń
5 maj 13:21