Profil użytkownika heyhey

Junior
  • Zarejestrowany od 1845 dni
  • Dodanych komentarzy 148
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 1691
  • +
    Plusów 1553
  • -
    Minusów -138

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

11 sie 2021 | 11:12
Czesi może byli przed nami,ale Węgrzy i Chorwaci niekoniecznie,chyba że patrzymy na ostatnie lata,a w nich to i Słowenia,Azerbejdżan,Irlandia,Kazachstan,Izrael są przed nami .Ogólnie to duża większość Europy
31 lip 2021 | 15:04
Być może zmiana otoczenia dobrze mu zrobi i W Krasnodarze będzie mógł bardziej skupić się na piłce niż w Moskwie.. Niemniej to krok w tył i koniec z Ligą Mistrzów , mimowszystko powodzenia !!
30 lip 2021 | 18:31
Nie sposób się nie zgodzić ,ale jeśli wierzyć transmarkt to wartość Legii ,jest trzy razy większa niż Nafteci Baku i dwa razy niż Qarabach,czyli czołowych klubów azerskich. Wartość Kazaskich klubów jest większa ,ale np.Astana jest daleko za Legia ,dopiero Kairat Alamaty ,mają prawie podobne wartości.
30 lip 2021 | 18:20
To prawda o czym piszesz,jednak o dwóch przedstawicieli naszego kraju w LE będzie nam szalenie trudno.Osobiscie uciesze się z jednego przedstawiciela w LK i LE ,który się otrzaska w tych rozgrywkach(mam na myśli klub z Warszawy) wychodząc np. z grupy i zdobyte doświadczenie przeleje na eliminacje do LM,które wcale nie muszą być Mount Everestem,bo przecież zdarzaja się ekipy z mniejszymi budżetami niż Legia.
30 lip 2021 | 12:34
Akurat w tym sezonie z druzyn z Luksemburga w pucharach rządzi Fola . Legia mogła by mieć z nimi niemałe problemy. Lekceważenie drużyn z Estonii,Luksemburga, Lichtensteinu itd., kończy się 30miejscem w rankingu.. Takie są realia. Do tego odjechało nam kilka lig ,które kiedyś były w zasięgu polskiej piłki klubowej i potrzeba przynajmniej 5 lat ,takich występów żeby trochę sie do nich zbliżyć. Legia ,Raków, Śląsk nie będą faworytami w następnych meczach,obawiam się że tylko Legia będzie nas reprezentowała dalej ,ze względu na to ,że ma zapewnioną grę w LK
30 lip 2021 | 11:16
Jest szansa w tym roku na przegonienie takich potęg jak Kazachstan i Azerbejdżan :) 30 miejsce ale nisko upadliśmy !! Legia może uciułać punkty w LE albo LK,bo raczej Dynamo rozprawi się z nimi bez większych problemów. Śląsk i Raków raczej zakończą przygodę już w następnej rundzie.Slask traci ogrom bramek i mecz z drużyną izraelska powinien być ciekawy,natomiast Raków ma problemy ze strzelaniem ,a Rosjanie z Kazania raczej ta jedna bramkę więcej im strzelą.
19 lip 2021 | 17:48
Zapowiada się kolejny ślepy strzał dla Kanonierów. Według mnie to będzie raczej ławka rezerwowych i kongo -bongo ,młodego Lakongo,mającego swe korzenie w Republice Kongo
19 lip 2021 | 15:57
Jeśli choć jedna, bądź dwie drużyny polskie dostaną się do 4 rundy to już będzie duży sukces,patrząc na to co ostatnio grają w pucharach. Zagranie w fazie pucharowej choć mniej prestiżowe ,niż w LE to też można nieźle zarobić. Ponad 3mln.euro za udział ,plus 500tys. Za każde zwycięstwo.Powinno się te rozgrywki potraktować poważnie w dobie kryzysu,myślę ,że i większe firmy z mocniejszych lig nie będą mogły sobie pozwolić na odpuszczenie tych meczow,bo w sumie nie płaci się w nich dużo mniej niż w LE.
19 lip 2021 | 12:54
Lepszy to przeciwnik niż Olimpiacos ,który jest raczej .po za zasięgiem. Najpierw jednak Dynamo musi przejść Omonie ,a Legia Florę. W czym upatruje ewentualnej szansy?? Dynamo ma tendencję do lekceważenia słabszych rywali,możliwe tez ,że bedzie ich można w jakiś sposób sprowokować na czerwoną kartkę. W poprzednich eiminacjach odpadli z Ferenvarosem ,więc przy odrobinie szczęścia i może Legia byłaby w stanie powtórzyć sukces węgierskiej drużyny.
19 lip 2021 | 10:14
Mati zdradził ,bo Legia Warszawa mu zaimponowała?! Ale w jakim przedziale czasowym i że aż z cała Legią Warszawa? Wszyscy zawodnicy ,sztab ,zarząd? Nieźle mu chłopaki zaimponowali .Dużo ekspresso i wódki poleciało. Dobrze ,że nie komentował tego wszystkiego Darek Szpakowski,tylko Jan Wężyk.