Profil użytkownika Bohomaz

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 1327 dni
  • Dodanych komentarzy 1649
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 19894
  • +
    Plusów 19219
  • -
    Minusów -675

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

13 kwi 2020 | 01:29
Jak dla mnie to mógłby i jeździć złotym Ferrari z diamentową skrzynią biegów. Fakty pozostają faktami - wsparł walkę z wirusem czego nie można powiedzieć o wielu bogatszych od niego. To podobnie jak z Ronaldo. Regularnie słyszy się, że daje kasę na leczenie kogoś i wspiera różne akcje. Pytanie tylko dlaczego dla niektórych ludzi pokroju tego pogardy godnego redaktorzyny tak ważny jest powód dla którego to robi on czy Robert? Ważniejsze jest chyba to, że ktoś dostaje pomoc. Wyobrażam sobie teraz, że pan Mucha jest ciężko chory. Leczenie wymaga dużej kwoty, której on nie ma. Jakiś znany piłkarz przekazuje kilkaset tysięcy na jego leczenie. Co wtedy? Zareagował by w stylu "no niby pan pomógł mi ale chwileczkę, jeździ pan autem za półtorej miliona to w dupe se pan wsadź te kilkaset tysięcy ty skąpy chamie ty" ?
12 kwi 2020 | 17:06
Shalke jest na szóstym miejscu w Bundeslidze a Napoli na tym samym w Serie A. Patrząc obiektywnie czy obecnie te kluby jakoś mocno odbiegają od siebie poziomem sportowym? Ligi również siłą stoją podobnie. Poza tym klub z Neapolu ma za właściciela kretyna więc to kolejny argument by stamtąd uciekać. Pozostanie tam było by dobre gdyby nadal trenował tam Ancelotti ale obecnie ten klub idzie w dół. Poza tym co to za argument, że zna ligę? Mało to jest zawodników, którzy po przeniesieniu się do mocniejszego zespołu w tym samym kraju nagle ginęli na ławce i dopiero po przeniesieniu do innego kraju odżywali? Liga tu nie ma nic do rzeczy, musi być odpowiedni zespół w którym będzie miał szansę na regularną grę i gdzie po prostu dobrze się wpasuje do stylu drużyny.
14 mar 2020 | 14:34
Restauracje pracują w bardzo ograniczonym zakresie i realizują zamówienia jedynie z dowozem. Wiele zakładów wstrzymało działalność i jedni pociągną drugich - gdzieś dostawca wstrzyma, to firma z braku materiału stanie. Moim zdaniem gościu pierdzieli i w pełni popieram wstrzymanie rozgrywek choćby ze względu na to, że debilni kibice nie będą się gromadzić pod stadionami. Poza tym nauczyciele owszem, pracują ale obecnie wprowadzany jest system zajęć zdalnych więc to co innego gdy ktoś pracuje z domu niż idzie do szkoły. Poza tym moim zdaniem źle dobrałeś porównania. Obecnie sklepy spożywcze czy apteki to bardzo ważne miejsca i ich rola jest o wiele bardziej istotna od piłki nożnej. Chyba logiczne jest zamykanie wszystkiego bez czego ludzie mogą funkcjonować w miarę normalnie ograniczając tym samym możliwość rozprzestrzeniania się choroby? Piłka nożna nie jest czymś bez czego gospodarka krajowa nie może funkcjonować więc wstrzymanie rozgrywek jak najbardziej słuszne.
10 mar 2020 | 21:20
Albo Ty coś poplątałeś albo autor artykułu. Pisze, że Ter Stegen przy pensji 15 mln rocznie byłby tylko za Messim a z tego co piszesz wynika, że dalej przed nim byłby Suarez i Pique.
10 mar 2020 | 17:03
Jeśli się nie mylę to w wypadku Arka sytuacja jest podobna jak u Piotrka Zielińskiego i punktem spornym nie są zarobki zawodnika ale wysoka klauzula odstępnego. Podobno w nowym kontrakcie miała by ona wynosić coś koło 100 mln i Milik musiałby na prawdę szybko wskoczyć na niesamowity poziom by jakiś klub był gotów wpłacić za niego taką sumę (co utrudniają regularne urazy). Nie dziwne więc, że Arek nie chce przystać na te warunki bo zamknęło by mu to drogę do potencjalnie lepszych klubów na kilka lat.
3 mar 2020 | 21:04
Nie twierdzę, że jesteśmy skazani na porażkę. Niestety każdy mecz pod wodzą pana Brzęczka to wielka niewiadoma i równie dobrze nasi mogą się postawić mocnemu zespołowi co męczyć się z bardzo słabym. Niestety do tej pory była przewaga tych słabych i nic nie wróży by pod wodzą tego trenera miała nastąpić jakaś poprawa, rozwinięcie stylu gry czy choćby lepsza komunikacja w drużynie. Na pewno każdy mecz będzie ciężki i na dzień dzisiejszy widzę co najwyżej fartowne remisy z Włochami i Holandią oraz wymęczoną wygraną z Bośnią. Nie wiem skąd się bierze ten optymizm, że wygramy skoro obecnie praktycznie każda drużyna z którą gramy jest dla nas wyzwaniem.
2 mar 2020 | 22:12
To niech Lewandowski nie chodzi lepiej na żadne mecze bo przez miesiąc chyba będą tu trąbić o jego rychłym transferze.
28 lut 2020 | 20:29
Myślę, że głównym problemem w wypadku Arka jest nie tyle wiek co częste kontuzje. Ma 26 lat więc ciągle z 6-8 lat gry na wysokim poziomie a pokazał już, że gdy nie pauzuje to jest wartościowym zawodnikiem. Tylko właśnie co z tego skoro zwykle gdy jest w gazie to zaraz dopada go jakiś uraz.
22 lut 2020 | 14:41
Wygląda na to, że w walce o kryształową kulę zostają już tylko Craft i Geiger. Kubacki nieźle ale ostatnio za mało stabilnie. Dobrze będzie jeśli uda mu się do trójki wskoczyć. A poza tym mam pytanie do redakcji meczyków. Nie dało by się zrobić tak żeby przy każdym artykule o skokach z prawej strony wyświetlała się aktualna klasyfikacja generalna? Tak jak w piłce nożnej gdzie np. jest wpis o meczu Arsenalu i obok tabela Premier League. Fajnie by było móc sobie od razu zobaczyć jaka jest sytuacja w klasyfikacji bez konieczności szukania po innych portalach.
20 lut 2020 | 23:07
Wszystko zależy od niego. Nie ma piłkarza, który przechodzi do nowego klubu i od razu wszystko się kręci wokół niego bez względu na to jak gra. Jeśli przejdzie do Liverpoolu to trafi pod skrzydła trenera, który potrafi wyciągać z zawodników wszystko to co najlepsze i jeśli będzie ciężko pracował to może się niesamowicie rozwinąć. Klopp robi bardzo przemyślane transfery i jeśli go ściągnie to ma to inny cel niż trzymanie go na ławce i wpuszczenie na kilkadziesiąt minut raz na kilka spotkań.