Profil użytkownika Bohomaz

Solidny ligowiec
  • Zarejestrowany od 1751 dni
  • Dodanych komentarzy 2034
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 24970
  • +
    Plusów 24246
  • -
    Minusów -724

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Przedwczoraj | 14:33
@SwietyGaudenty oki to podczas meczu ale mi głównie chodzi o to jak Kepa tłumaczy swoją decyzję i próbuje wmówić ludziom bajkę, że Sarri chciał go zmienić tylko i wyłącznie przez uraz i nie dosłyszał, że nic mu nie jest. No sory ale gdyby to była prawda to jakoś ciężko mi uwierzyć by trener tak się wkurwiał (przepraszam za wulgaryzm ale "zdenerwowal" nie oddało by furii Sarriego) na wieść, że jego bramkarzowi nic nie jest. To, że Kepa przeprosił za swoje zachowanie to ok, prawidłowo. Ale próba wybielania siebie jest bez sensu.
Przedwczoraj | 09:57
@SwietyGaudenty ok niby przeprosił ale w tej wypowiedzi też trochę odwraca kota ogonem. Z jego wypowiedzi wynika, że całe zamieszanie wynikło z tego, że kibice hałasowali i trener nie słyszał, że wszystko z nim dobrze. Tymczasem wiadomo, że Sarri miał gdzieś czy Kepa faktycznie jest kontuzjowany bo tak czy tak chciał wpuścić Caballero na karne i Kepa na pewno doskonale sobie zdawał z tego sprawę.
26 lip 2021 | 15:24
Ma znaczenie w kontekście rozstawiania w fazie pucharowej. Teoretycznie drużyna z pierwszego miejsca grupy trafi na łatwiejszego rywala niż drużyny z niższych miejsc. Oczywiście można powiedzieć, że tam już nie ma słabych drużyn i bez względu na to czy trafi nam się Rosja, Brazylia czy Stany to będą cholernie trudne mecze. Faktem jednak jest, że nieraz już zespoły odpuszczały ostatnie mecze by zająć niższe miejsca i trafić na potencjalnie słabszego rywala.
26 lip 2021 | 12:31
Dobrze, że taki zimny prysznic i ostudzenie zapałów przyszło w pierwszym meczu, który niczego jeszcze nie rozstrzygał. Lepiej teraz i niech chłopaki nabierają rozpędu niżby załamanie miało przyjść w meczu fazy pucharowej. Nie wiem też na ile to ma znaczenie faktycznie jeśli chodzi o grę ale po ostatnim meczu Kubiak mówił, że byli pierwszy raz na tamtej hali i nie mieli tam wcześniej żadnych treningów by się z nią zapoznać.
21 lip 2021 | 18:35
Abelard Giza miał kiedyś świetny występ gdzie mówił o problemie z mieszkańcami małych miejscowości i tym, że dzielą się często na dwie grupy. Z jednej strony nieuzasadniony wstyd z mieszkania w niej i mówienie każdemu, że mieszka się np. w Gdańsku podczas gdy Gdańsk jest 50 km dalej. Lub w drugą stronę nieuzasadniona duma i szczycenie się tym gdzie się mieszka. Podobnie widzę problem trenera w kadrze. Albo wychwalanie pod niebiosa naszych i gardzenie obcokrajowymi albo gardzenie naszymi i wychwalanie obcokrajowych. Tylko, że każdy kibic ma gdzieś skąd jest trener jeśli będzie robił wyniki. W siatkówce jakoś nikt nie ma problemu z tym, że trenerem jest Belg. Tutaj niestety nikt nie zauważa podstawowego problemu i myślę, że nawet Ci którymi tak się szczycimy z przeszłości dzisiaj byli by średnimi trenerami i nie przeskoczyli by poziomu Nawałki. A to z prostego powodu. Dawniej mecze i przygotowanie do nich było o wiele prostsze. Stety niestety od tego czasu świat poszedł do przodu a u nas dalej próbuje się jechać na metodach z poprzedniej epoki. Myślę, że dobrze pokazały to rozmowy trenera z zawodnikami z przerw meczu czy przed nimi. Trener mówi jedno i kilku zawodników próbuje grać wysokim pressingiem, doskakiwać do rywala, nie pozwalać rozgrywać ale co z tego skoro reszta elegancko sobie truchcikiem wraca na swoją połowę i stoi metr od rywala. A my oczekujemy, że będzie super bo trener będzie do nich mówił po polsku...
21 lip 2021 | 11:14
Nie ma szans na taki transfer. Zielu jest nie do wyjęcia z Napoli bo takiej kwoty jaką ma w klauzuli nikt za niego nie da. Grealish niby się zarzeka, że chętnie zostanie w Aston Villi ale myślę, że konkretna podwyżka i gra w klubie gdzie będzie mógł walczyć najważniejsze trofea mogą go skutecznie przekonać.
20 lip 2021 | 20:51
News z dupy. Każdy z kandydatów na prezesa PZPN już mówił, że nie zamierza zwalniać Sousy. Jedyna opcja by tak było to ostry łomot od Albanii i San Marino we wrześniu.
16 lip 2021 | 10:07
Wyobrażam sobie teraz taką sytuację. Juventus dochodzi do półfinału ligi mistrzów. Grają tam też Bayern i Manchester CIty (lub inna drużyna, to tylko przykład więc proszę się nie spinać, że to faworyzowanie). Obie mają już pewnego majstra w swoich ligach więc na mecze ligowe wystawiają rezerwowych by dać odpocząć najważniejszym zawodnikom i nie ryzykować kontuzji, któregoś w ważnych meczach. Tymczasem Juventus mimo dobrego sezonu zapieprza na pełnych obrotach bo mimo sporej przewagi o tytule będą decydowały ostatnie dwa-trzy mecze.
15 lip 2021 | 14:23
Ale jak to? To nie wystarczy klęknąć przed każdym meczem by zwalczyć rasizm na świecie?
15 lip 2021 | 10:54
@LALakers to prawda. Powinno być tak jak w siatkówce czy tenisie ziemnym gdzie w przeciągu seta trener/zawodnik może zażądać sprawdzenia danej sytuacji 2 razy (w tenisie chyba więcej?). W ogóle piłka nożna powinna podpatrywać rozwiązania z innych dyscyplin. Na przykład zatrzymywanie czasu jak w piłce ręcznej czy koszykówce. Jest przerwa w grze? Sędzia zatrzymuje czas, gra jest wznawiana to czas rusza. Skończyło by się tarzania 10 minut na boisku czy prawie czołganie się zawodnika przy schodzeniu z boiska i wieczne narzekanie, że sędzia za mało doliczył w stosunku do przerw.