Profil użytkownika Dyniarka

Junior starszy
  • Zarejestrowany od 1620 dni
  • Dodanych komentarzy 290
  • Dodanych do sportbuzz 0
  • Łącznie ocen 2002
  • +
    Plusów 1518
  • -
    Minusów -484

Kibicuje drużynom

Ostatnio dodane do Sportbuzz

Ostatnio dodane komentarze

Przedwczoraj | 14:47
Liverpool - Milan - tam wygrał zespół lepszy z przebiegu meczu. Podobnie jak Atletico wygrało po dogrywce na Anfield 3:2 2 lata temu- nie było lepsze. Miało Adriana. A u siebie Oblaka, ale.........właśnie i tu kretyni po prostu nie jestem w stanie tego zrozumieć. Jak można nie widzieć różnicy między faktem, że DOMNIUJESZ mecz i wygrywasz, a kiedy u Ciebie bramkarz ma sporo pracy i wygrywasz. W boksie też można wygrać dzięku........kontuzji przeciwnika. Ale na pewno wówczas byłeś lepszy? Bo rywal nie mógł kontynuować walki. No wygrałeś.
Przedwczoraj | 14:42
Nie. Ale Real NIE dominował meczu i to napisałem IMPLICITE. Jeśli drużyna (powtarzałem to setki razy), wygrywa po 1 celnym strzale, gdy przeciwnik oddaje 15 celnych strzałów w tym poprzeczki, słupki i bramkarz jest dobrej dyspozycji, to NIE oznacza do kurwy nędzy, że wygrał "lepszy". Napisałem z PRZEBIEGU meczu, a więć chodziło mi nie o wynik, bo to każdy kurwa umie przeczytać, ale chyba nie będę pierdolił, że jeśli Real by miał 15 celnych strzałów i wygrąłby 6:0 a Inter oddał 1 celny strzał, to jest to samo co oddać 2 celne strzały i samemu mieć dobrego bramkarza. Innymi słowy RZYGAĆ mi się chce w kółko czytaniem WYGRAŁ "lepszy". Real nie był lepszy z PRZEBIEGU meczu, bo nie zdominował rywala i tyle. A wygrał, bo wygrał. a czy był lepszy?DLa mnie nie. Tak samo trudno KURWA mówić , że Legia była LEPSZa od Spartaka, bo nie była, ale wygrała. Wyjaśniłem. Tylko zobaczę jeszcze raz jakiegoś kretyna pierdolącego "wygrał lepszy" . To akuart nie personalnie do Cibie. Ale krew mnie zalewa jak czytam ten truizm "Wygrał lepszy i chuj, bo mam oczy i widzę wynik." PIsałem to nieraz nie dwa. W sporcie , w futbolu NIE ZAWSZE WYGRYWA lepszy, bo inaczej nie byłoby niespodzianek. Chyba to logiczne? Ale więc skąd są palanty co ciągle minusują, a jednocześnie pierdolą o niespodziance. Przecież Legia nie "wyruchała "spartaka. a jednak wygrała, ale ja nigdy nie powiem, że była lepsza.
15 wrz 2021 | 23:39
z przebiegu meczu niezasłużone zwycięstwo Realu. Remis to maks , co powinien Real wywieźć z Mediolanu. Kurtuazja bronił, co bronił.
15 wrz 2021 | 12:06
Szykują się chude lata. Przykre lata dla kibiców Barcelony. Era Xavi, Iniest i Messiaha się skonczyła. O ile łomot Barcelona dostawała na wyjazdach, to już zaczyna zbierać u siebie. Współczuję być kibicem Barcelony. Oklep będzie zbierać na każdym froncie. A w LL walka dla niej to o 4te miejsce będzie. Titanic Barcelona idzie na dno. To jest WRAK tonący. od łomotu z Romą, która była górą lodową ta druzyna non stop zaliczała zjazdy. Teraz w takiej sytuacji finanansowej i psortowej. Jest to Titanic,jego wrak. A Messi jedyny , który coś grał na Titanicu , zdążył uciec przed całkowitym zatonięciem. Przestała grać orekistra, to PANIKA pozostała inieunikniony dryf na dno
15 wrz 2021 | 12:03
0
Wrócił Matip, VVD . przeciwko nim na Anfield Milanowi będzie ciężko cokolwiek strzelić. Remis dla Milanu to będzie sukces
8 wrz 2021 | 22:59
oni niby holdują , iż koloryt skóry (czyt. czarny) jest równy białemu. Sam fakt, że powstało coś takiego na rzecz "czarnych" podświadomie daje ludziom wszystkim , że "czarni" są gorsi. (a są statystycznie- tak jak są lepszym atletami tak są głupsi i mają więcej chęci do przestępstw) Czarny lepszy biegacz, ale zdecydowanie głupszy statystycznie. Jak sie uyczłem w szkole, to nie przypominam sobie o CZARNYCH odkrywcach, ani naukowcach. Owszem Chińczycy wynaleźli proch, a czarni ??? Zapierdalać za zebrami, bo nawet w PŁYWANIU dominują biali.
8 wrz 2021 | 22:52
qrfa nazwisko ma tak adekwatne ......
12 lip 2021 | 08:39
Szkoda, że tak klękają i pajacują. Niby mają takie poszanowanie dla "czarnego życia" i klękają do pały. Jeśli już to przed Bogiem się klęka. A tu takie cioty obłudne(niby szacuenk dla LGBT , dla czarnych), a poszanowania dla przeciwnika giwzdy, kibice bydło. I piłkarze też- ostentacyjne zdejmowanie SREBRA. Anglicy to ZAKŁAMANE Buffony(!) obłudne. Niech klękają do pał. Tam mają szacunek i do tęczowych. Bo sami na szacunek zachowanie i piłkarze, i kibice nie zasługują. Obłuda, hipokryzja. BLM, LGBT - piękne hasełka. Trzeba klękać do pał. Ale przeciwnika można hym wygwizdać, można wymuszać karne(bo to fairplay! kurfa), oszukiwać sędziego. No pięknie. HIPOKRYZJA ANGOLI rozpierdala. Te chuje szkoda, że nie palili tak ostentacyjnie tęczowych flag i nie zbojkotowali BLM. Taki ciota Kane czemu nie założył pod koszulkę WLM .White A bo się boją cioty. zero szacunku mam do tych cfelów.
12 lip 2021 | 08:28
Ja bym na miejscu sędziego nigdzie tam nie gwizdał żadnego faulu w tamytm półfinale. Ani Kane'a ani Duńczyka. Tam było wszystko na pograniczu. Wczoraj "Kałpers" (!) zajebiście pozwalał grać i się dobrze to ogląda, a nie kurwa ciągle przerywają, bo widzą KONTAKT> Halo halo ! Przypominam pajacom, co ciągle widzą faule. PIŁKA NOŻNA TO SPORT KONTAKTOWY. W polu karnym o wiele więcej jest kontaktu przy stałych fragmentach. 25 lat temu nie było szukania ciągle wszędzie faulów za każdy kontakt. Dzisiaj to plaga staje się . tyle teatru doszukiwania się najmniejszych kontaktów. Gdyby wówczas sędziował Kuipers z Danią, to śmiem twierdzić, że puściłby tę sytuację, a ze Sterlingiem nawet by nie cofał KARNIAKA< bo by go pewnie nie gwizdnął znając pajaca
12 lip 2021 | 08:25
primo. To Czerwona z miejsca jest za zagrania wyprostowaną nogągdy atakujesz piłkę nad ziemią. Tutaj Jorginho chce ZGASIĆ piłkę i gdyby Grealish nie wjeżdżał wślizgiem nie byłoby takiego zagrania. Zresztą Jorginho trafia i tak najpierw w piłkę. Gdy wylatywał Szwed z boiska z Ukrainą, to tamten też trafia w piłkę , ale PROSTUJE nogę na WYSOKOŚCI kolana sam będąc w pozycji ślizgowej. Żółta jak najbardziej zasłużona dla Jorginho za "dość" Niebezpieczne zagrania, ale czerwo gdyby dać, to każda próa zgaszenia piłki byłaby tarkotwana czerwienią gdy przeciwniki jedzie wślizgiem blisko. Tzn. gdyby sędzia DAŁ czerwo wybroniłby się, ale to byłoby Baaaaardzo pedantyczna ocena zagrania niegodna finału.